Żona Fit Oldboya – Iwona Węcławowicz [wiek, mąż, Wojciech Węcławowicz]

6 września 2021
Przez: : M.S.

Kim jest Iwona Węcławowicz? Poznajcie żonę Fit Oldboya, czyli Wojciecha Węcławowicza? Dowiedzcie się czegoś o ukochanej najbardziej wysportowanego 67-latka w Polsce!

Iwona Węcłowowicz: wiek

Niestety nie dotarliśmy do informacji na temat wieku żony Fit Oldboya, czyli Wojciecha Węcławowicza..

Iwona Węcłowowicz: mąż

Iwona Węcławowicz jest żoną jednego z najbardziej wysportowanych seniorów w Polsce. Fit Oldboy, czyli Wojciech Węcławowicz może pochwalić się świetną sylwetką i aż ciężko uwierzyć, że ma 67 lat. Jego ukochana wspiera swojego męża i jest dumna z jego wyglądu. Kilka lat temu, po przejściu na emeryturę Wojciech ważył 15 kilogramów więcej niż aktualnie:

Działeczka, grille. Zacząłem się robić coraz szerszy. Coraz trudniej mi było robić różne rzeczy – mówił z rozmowie z TVN.

Jednak dzięki motywacji jego syna, Tomka, udało mu się doprowadzić swoją sylwetkę do takiego stanu, jak wygląda teraz. O przemianie męża Iwona wypowiada się z ogromnym uznaniem:

Jak zgubił brzuszek i pojawiły się kaloryfery, to już było fajne. Już wtedy cieszyłam się, że idzie to w dobrym kierunku

Iwona i Wojciech są małżeństwem z bardzo długim stażem, bowiem Węcławowicze są ze sobą od ponad 40 lat i trzeba przyznać, że nadal się świetnie rozumieją, Obserwując ich wspólne zdjęcia można dostrzec ogromną miłość. Owocami ich związku jest dwójka dzieci: córka Justyna Becwar oraz syn Tomasz Węcławowicz, który podziela pasję do sportu po ojcu. Wspólnie z Fit Oldboyem prowadzi profil w mediach społecznościowych pod nazwą Hyperactive Boys. To właśnie syn zmotywował Wojciecha do pracy nad własną sylwetką.

Iwona Węcłowowicz: Instagram

Wiele wskazuje na to, że żona Fit Oldboya nie prowadzi profilu w mediach społecznościowych Okazjonalnie Wojciech Węcławowicz, który posiada konto na Instagramie pod nazwą @fit_oldboy publikuje wspólne zdjęcia z ukochaną żoną, zatem dzięki temu wiemy, jak wygląda partnerka Fit Oldboya.

Źródło: Instagram Fit Oldboya

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej