Żona Jakub Kiwiora to mistrzyni twerku! Pikantne zdjęcia i nagrania budzą skrajne emocje

17 czerwca 2024
Przez: : M.J

Jakub Kiwior, obrońca Arsenalu i reprezentant Polski, znalazł się w kadrze Michała Probierza na Euro 2024, gdzie wraz z drużyną walczy o awans do fazy pucharowej. W mediach brytyjskich, zwłaszcza w “The Sun”, nie tylko piłkarskie umiejętności Kiwiora przyciągają uwagę, ale również jego żona, Claudia Kowalczyk. Tancerka zyskała tam rozgłos jako mistrzyni twerku.

W czerwcu 2023 roku Jakub Kiwior poślubił swoją wieloletnią partnerkę, Claudię Kowalczyk. Ceremonia odbyła się w kościele Marii Magdaleny w Tychach, rodzinnym mieście pary. To wydarzenie było niezwykle ważnym momentem w życiu piłkarza i jego żony, która na co dzień zajmuje się tańcem.

ZOBACZ TAKŻE: Dziennikarze zepsuli ślub Jakuba Kiwiora? To zrobili w kościele!

Claudia Kowalczyk z wykształcenia jest dietetykiem sportowym, jednak jej pasją i zawodowym zajęciem jest taniec. Specjalizuje się w twerku, czyli tańcu, który polega na dynamicznym potrząsaniu pośladkami. W 2017 roku zdobyła tytuł Queen of Germany Twerk Competition, a rok później dotarła do półfinału mistrzostw Europy w twerku.

Odważne posty żony Jakuba Kiwiora

Na Instagramie Claudia Kowalczyk regularnie dzieli się swoimi osiągnięciami tanecznymi, co przyciągnęło uwagę brytyjskiego “The Sun”. W jednym z wpisów, który szczególnie zachwycił dziennikarzy, tancerka umieściła nagranie, na którym twerkuje stojąc w morzu podczas wakacji w Grecji

Oszałamiająca królowa twerku […] Zasłynęła jako mistrzyni twerku, wygrywając różne konkursy taneczne na całym świecie” — pisało “The Sun”.

32-letnia Claudia nie tylko uczy przyszłych tancerzy, ale także sama bierze udział w różnych konkursach tanecznych, w tym w tych związanych z twerkiem. Jej umiejętności i pasja do tańca przyciągają wiele osób, które marzą o tym, by móc uczyć się od mistrzyni.

Mimo sukcesów i popularności, Claudia Kowalczyk spotyka się także z krytyką w mediach społecznościowych. Jej odważne zdjęcia i filmy, na których często występuje w skąpych strojach, budzą kontrowersje wśród internautów. Wielu z nich wyraża swoje niezadowolenie z treści, które publikuje. Jednak nie brakuje również fanów, którzy podziwiają jej talent i chętnie uczestniczą w organizowanych przez nią warsztatach tanecznych. Pomimo hejtu, który spotyka Claudię w internecie, jej determinacja i talent sprawiają, że wciąż zdobywa uznanie w świecie tańca.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej