Połącz się z nami

Żona Pawła Królikowskiego wróciła do pracy po śmierci męża!

żona Królikowskiego

Z życia gwiazd

Żona Pawła Królikowskiego wróciła do pracy po śmierci męża!

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pojawiła się na planie popularnego serialu, w którym gra od lat. Żona Pawła Królikowskiego wróciła do pracy.

Żona Pawła Królikowskiego i jej córka, które regularnie występują w serialu Telewizji Publicznej „Klan”, dostały prepozycje skorzystania z urlopu, jednak pojawiły się na planie.

View this post on Instagram

Dawno dawno temu…☀️💙🌺❣️☀️

A post shared by Małgorzatakrólikowska (@malgorzata_ok) on

Pod koniec lutego media obiegła wstrząsająca informacja o śmierci Pawła Królikowskiego. Aktor zmagał się z chorobą neurologiczną i krótko przed świętami Bożego Narodzenia trafił na jeden z oddziałów warszawskiego szpitala. Chociaż media nieustająco interesowały się stanem zdrowia aktorka, rodzina nie zdradzała szczegółów choroby i jedynie przyznawała, że jest pod dobrą opieką. Po nierównej i długiej walce z chorobą Paweł Królikowski odszedł z tego świata 27 lutego, pozostawiając w żałobie kochającą żonę oraz dzieci.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i jej mąż tworzyli bardzo szczęśliwy i udany związek, a w tym roku obchodziliby już 32. rocznicę swojego ślubu. Małżeństwo doczekało się pięcioro dzieci: Antoniego, Julię, Marcelinę, Ksawerego i Jana.

Żona Pawła Królikowskiego wróciła do pracy

Od śmierci Pawła Królikowskiego minęło ponad dwa tygodnie. Małgorzata do ostatnich dni czuwała przy mężu i robiła, co mogła, by pomóc mu w walce o powrót do zdrowia. Niestety Królikowski przedwcześnie pożegnał się ze światem, a nieco ponad tydzień temu odbył się pogrzeb szanowanego aktora.

Jak się okazuje, mimo ogromnej stary i żałoby Małgorzata zdecydowała się powrócić do zawodowych obowiązków. Od ponad 20 lat Ostrowska-Królikowska wciela się w postać Grażyny Lubicz w serialu „Klan”. Również jej córka Julia występuje u boku mamy, wcielając się w jej serialową córkę. Jak informuje Fakt, aktorka niedawno pojawiła się na planie serialu TVP. Mimo iż obie dostały propozycję urlopu, nie przyjęły jej i kontynuują nagrania.

„Aktorka od poniedziałku wróciła na plan. Pracuje teraz bardzo intensywnie. Nie prosiła o urlop, podobnie jak Julia Królikowska. Ustalenia zapadły dopiero po pogrzebie” – powiedziała Faktowi przedstawicielka biura prasowego serialu, Anna Wiejowska.

Nie od dziś wiadomo, że praca pozwala na chwilę zapomnieć o zmartwieniach i smutku.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry