Żora Korolyov: [wiek, Instagram, Taniec z giazdami, wzrost]

25 września 2019
Przez: : KS

Żora Korolyov to utalentowany tancerz, który dał się poznać szerszej widowni poprzez udział w Tańcu z gwiazdami. Obecnie, były uczestnik tego programu telewizyjnego często wypowiada się na temat gwiazd obecnej edycji. Trzeba przyznać, że często robi to w nieprzychylny dla nich sposób. Dowiedzmy się więcej na jego temat!

Żora Korolyov: wiek

Mężczyzna urodził się 6 października 1987 roku w Odessie. Pochodzi z Ukrainy. Jest absolwentem Narodowego Uniwersytetu Wychowania Fizycznego i Sportu Ukrainy. Ukończył tam kierunek choreografia i taniec. Taniec trenuje już od 8. roku życia. Przez ten czas zdobył wiele tytułów. Co więcej, jest założycielem własnej szkoły tańca, która mieści się w Warszawie.

Żora Korolyov: żona, dziecko

Jego żoną przez siedem lat była Anna Kuznecowa. Para pobrała się w 2010 roku i niedługo po tym na świcie pojawiła się ich córka – Sonia. Jednakże, ich drogi się rozeszły, a tancerz związany jest obecnie z Eweliną Bator. Można przypuszczać, że jego dziecko poszło w ślady taty i już zaczęło treningi tańca towarzyskiego.

 

 

 

 

 
 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Żora Korolyov: Taniec z gwiazdami

W programie, w roli trenera pojawił się aż sześciokrotnie. Zarówno, kiedy show emitowany był na antenie TVN i Polsat. Oprócz tego, wystąpił w show Jak oni śpiewają. Na swoim koncie ma także kilka roli w serialach i filmach. Mianowicie, telewidzowie między innymi mieli okazję oglądać go w Kochaj i tańcz, Tylko miłość i Egzamin z życia.

 

 

 

 

 
 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Żora Koroliov: Instagram

Tancerz prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @zorakorolyov. Na chwile obecną jego profil obserwuje 15 tysięcy internautów. Bardzo często to właśnie tam wypowiada się na tematy związane z Tańcem z gwiazdami i komentuje zachowania juty, a także uczestników. Wśród zdjęć, jakie dodaje znajdziemy zarówno prywatne, a także z treningów i występów.

 

 

 

 

 
 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej