Połącz się z nami

Zosia Zborowska jest w ciąży? Tajemniczy wpis siostry aktorki!

News

Zosia Zborowska jest w ciąży? Tajemniczy wpis siostry aktorki!

Zosia Zborowska oraz Andrzej Wrona w sierpniu zostali małżeństwem. Teraz siostra aktorki zamieściła wymowny wpis, który może oznaczać jedno! Zosia Zborowska jest w ciąży?

W połowie sierpnia Zosia Zborowska wyszła za mąż za siatkarza, Andrzeja Wronę. Ślub tej pary wywołał w mediach niemałe poruszenie, bowiem zakochani znają się stosunkowo krótko. Jednak podobne podejście do życia, poczucie humoru i dystans do siebie sprawiło, że para nie miała na co czekać. Zosia przyjęła zaręczyny Andrzeja i zaledwie po roku znajomości powiedziała „tak” swojemu narzeczonemu.

Źródło: https://www.instagram.com/p/B1HMjgzB5Jm3FGxfF_LFLFGfMJaVDv22QRyp9U0/

Zborowska odkąd wystąpiła w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zyskała sobie sympatie widzów. Od tej pory aktorka aktywnie działa w social mediach. To dzięki Instagramowi fani Zosi dowiedzieli się o jej ślubie. Aktorka wrzuciła zdjęcie z ceremonii i tym sposobem poinformowała o tym, że wyszła za mąż. Pisaliśmy o tym tutaj.

Tym razem również Instagram zdradził kolejna tajemnice aktorki. Zborowska opublikowała swoje pierwsze zdjęcie z ukochanym, które zrobione było dokładnie rok temu. Pod fotką zamieściła romantyczny wpis:

„Dokładnie rok temu zrobiliśmy sobie nasze pierwsze wspólne zdjęcie ?? kolejne w takiej pozycji i na tym pomoście zrobiliśmy sobie 17 maja 2019...?”

Źródło: https://www.instagram.com/p/B2J35Y5h4Ms25074ci5i_5CPWWLnbMR6l24jP40/

Pod zdjęciem pojawił się jeden zaskakujący komentarz! Siostra Zosi, Hanna, najwidoczniej zdradziła, że aktorka jest w ciąży:

„Następne zrobicie 17 lutego 2020 tuż po porodzie.”

Wpis ten wywołał burze w internecie. Media zaczęły rozpisywać się o domniemanej ciąży Zosi Zborowskiej. Pod komentarzem siostry aktorki pojawiły się gratulacje dla przyszłych rodziców.

Czy rzeczywiście Zborowska i Wrona wkrótce zostaną rodzicami? Czekamy zatem na oficjalne potwierdzenie tych informacji!


Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry