Zusje odpowiedziała Linkiewicz: “Ty trenowałaś mięśnie, ja mózg”!

25 marca 2020
Przez: : MC

Zusje odpowiedziała Linkiewicz! Dziewczyny już 28 marca zawalczą w oktagonie o zwycięstwo Fame MMA 6. Między rywalkami zaczyna robić się coraz niebezpieczniej. Pojawiły się kolejne mocne słowa.

View this post on Instagram

A post shared by FAME MMA (@famemmatv)

Fame MMA 6

Już 28 marca w Częstochowie odbędzie się gala 6. edycji Fame MMA. Organizatorami tego wielkiego przedsięwzięcia jest znany z programu Warsaw Shore – Wojciech Gola oraz youtuber Boxdel. W oktagonie powalczą takie osoby jak Marcin Najman, Wojciech Gola, Piotr Piechowiak czy Marcin Krasucki. W walce wieczoru wystąpi Marta Linkiewicz (Linkimaster) i Kamila Smogulecka (Zusje). Więcej na ten temat znajdziesz TUTAJ.

Zobacz także: Gala Fame MMA 6 odbędzie się bez udziału publiczności

Zusje odpowiedziała Linkiewicz

Kolejna edycja Fame MMA ponownie budzi spore emocje. Tym razem w walce wieczoru wystąpi Marta Linkiewicz i Zusje. Warto również wspomnieć o niesamowitej metamorfozie Marty, która aktualnie może pochwalić się piękną figurą i zabójczą kondycją.

Tegoroczna edycja wydarzenia sporo różni się od pozostałych, przede wszystkim dlatego, że relacje między rywalkami nie są tak wrogie. Ostatnia konferencja prasowa również przebiegała spokojnie. Dopiero po publikacji zwiastuna walki doszło do pierwszych ostrzejszych słów ze strony Marty. Zusje nie pozostała dłużna:

Występujesz trzeci raz na Fame MMA, nie znasz zasad tej gry, emocjonujesz się jakimś trailerem, mówisz, że jesteś dojrzalsza, że masz spokojna głowę, a to cię wyprowadza z równowagi?  Pytałaś mnie na trailerze gdzie byłam przez ostatnie półtora roku, więc ja ci odpowiadam. Ty przez ostatnie półtora roku, tak jak sama tam stwierdziłaś, trenowałaś mięśnie na Instagramie, a ja w zaciszu domowym i spokoju, z dala od kamer, trenowałam mózg czyli najważniejszy mięsień w całym ciele.”

Macie swoich faworytów? Komu będziecie kibicować podczas najbliższej gali Fame MMA?

źródło: Instagram Famemmatv

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz