Połącz się z nami

Zuzanna Lit: [kim jest?, wiek, filmy, Zakochani po uszy, Instagram]

Opisy gwiazd

Zuzanna Lit: [kim jest?, wiek, filmy, Zakochani po uszy, Instagram]

Zuzanna Lit to bez dwóch zdań jedna z najlepiej zapowiadających się aktorek w polskiej branży filmowej. Już teraz może cieszyć się z licznego grona fanów, a liczba jej sympatyków wzrasta z dnia na dzień. Jeśli jesteście ciekawi, gdzie dotychczas wystąpiła oraz co wiadomo na temat jej życia prywatnego, koniecznie przeczytajcie artykuł zamieszczony poniżej!

Zuzanna Lit: wiek

Z informacji zamieszczonych w sieci możemy dowiedzieć się, że aktorka urodziła się 7 września 1994 roku, w związku z czym ma 26 lat. Pochodzi z Warszawy. Studia aktorskie ukończyła na Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Swoją pracę obroniła w 2019 roku. Kobieta cieszy się dużą sympatią ze strony widzów. Trzeba przyznać, że sprawia wrażenie bardzo przyjaznej osoby.

Zuzanna Lit: filmy

Lit swoją przygodę z aktorstwem zaczęła od kilku epizodycznych ról w znanych i lubianych polskich serialach telewizyjnych. Między innymi, w tamtym okresie widzowie mieli okazję oglądać ją w ,,Rodzince.pl’’, ,,Barwach szczęścia’’, ,,Na Wspólnej’’ oraz ,,Strażakach’’. Następnie, zaproponowano jej rolę w produkcjach ,,Ślad’’, ,,Stulecie winnych’’ i ,,Dziewczyny 3.0’’. Dobrą opinią cieszyła się również po wystąpieniu w filmie ,,Monument’’.

Zuzanna Lit: ,,Zakochani po uszy’’

Największą jednak rozpoznawalność przyniosła jej rola w serialu ,,Zakochani po uszy’’. Wcieliła się tam w Wiki, czyli przyjaciółkę głównej bohaterki. Oprócz tego, w 2019 roku dołączyła do kultowego serialu ,,Na dobre i na złe’’. Tam natomiast, podjęła się nie lada wyzwania. Jej bohaterka Kazimiera w wyniku wypadku samochodowego straciła czucie w nogach i jeździ na wózku inwalidzkim.

Zuzanna Lit: Instagram

Aktorka swój profil na Instagramie prowadzi pod nazwą @zuzannalit. Okazuje się, że na chwilę obecną jej aktywność śledzi tam ponad 56 tysięcy użytkowników. Lit dzieli się ze swoimi obserwatorami nie tylko najnowszymi projektami zawodowymi, ale także częścią życia prywatnego.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Zuz (@zuzannalit)

Kontynuuj czytanie
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry