Połącz się z nami

Zuzanna Pactwa: [wiek, kariera, Jarosław Bieniuk, Instagram]

Opisy gwiazd

Zuzanna Pactwa: [wiek, kariera, Jarosław Bieniuk, Instagram]

Wszystko wskazuje na to, że Zuzanna Pactwa to nowa ukochana Jarosława Bieniuka. Jeszcze niedawno, w sieci było bardzo głośno o jego poprzednim związku, lecz wydaje się, że ze swoją byłą partnerką na dobre zakończyli ten etap. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo o modelce, która teraz zajmuje miejsce w sercu byłego piłkarza, zapraszamy do lektury artykułu zamieszczonego poniżej!

Zuzanna Pactwa: wiek

Niewątpliwie, Pactwa zaintrygowała wielu bacznych obserwatorów polskiego show biznesu. Mimo, że na chwilę obecną nie wiadomo na jej temat jeszcze zbyt wiele, w sieci można dotrzeć do informacji, że ma kaukaskie korzenie. Jest Polką, lecz większość swojego życia spędza w Stanach Zjednoczonych, a konkretniej Los Angeles. Co ciekawe, jej sylwetkę mogą kojarzyć widzowie programu ,,Żony Hollywood’’. Kobieta pojawiała się w niektórych odcinkach, ponieważ prywatnie przyjaźni się z Katarzyną Wołejnio.

Zuzanna Pactwa: kariera

Okazuje się, że rzekoma nowa partnerka Bieniuka ma na swoim koncie karierę modową. Jak wiadomo, praca w tym zawodzie wiąże się z licznymi wyjazdami i długimi nieobecnościami. W sieci możemy znaleźć wiele zdjęć, które pochodzą z sesji Zuzanny. W przeszłości, miała już okazję współpracować ze światowej klasy fotografami. Nie da się ukryć, że jest kobietą o niebanalnej urodzie i figurze, której niewątpliwie zazdrości jej niejedna kobieta.  Jakby tego było mało, prowadzi również własną firmę z ubraniami. Zapewnia, że powstają one z ekologicznych materiałów.

Zuzanna Pactwa: Jarosław Bieniuk

Jarosław Bieniuk to były piłkarz, który po śmierci swojej wieloletniej partnerki Anny Przybylskiej, zajmuje się wychowaniem trójki ich dzieci. Mężczyzna próbował już ułożyć sobie życie u boku innych pań, lecz najwyraźniej nie trafił jeszcze na odpowiednią kandydatkę. Wszystko wskazuje na to, że jego nową sympatią została właśnie Pactwa. Co więcej, ich związek jest już na tyle poważny, że przedstawił kobietę swoim pociechom.

Zuzanna Pactwa: Instagram

Modelka prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @zuzannala, a jej aktywność śledzi tam ponad 8,5 tysiąca użytkowników.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry