Połącz się z nami

Związek Ani i Ivana z „Hotel Paradise” wisi na włosku! To koniec wielkiej miłości?

związek ani i ivana

Rozrywka

Związek Ani i Ivana z „Hotel Paradise” wisi na włosku! To koniec wielkiej miłości?

W najnowszym odcinku nie brakowało emocji, czułych gestów oraz mocnych słów. Związek Ani i Ivana z „Hotel Paradise” wisi na włosku. Czy związek jednej z najbardziej lubianych par w reality-show właśnie dobiega końca?

Pojawienie się w programie Aty zasiało nutkę niepewności w relacji Ani i Ivana.

Druga edycja programu „Hotel Paradise” od kilku tygodni przyciąga przed ekrany wielu widzów. Uczestnicy, którzy zgłosili się do programu, przed kamerami mogą poznać swoją drugą połówkę. Mimo tego zdecydowana większość uczestników najnowszej edycji reality-show przyznaje, że do programu zgłosiło się w celu przeżycia ciekawej przygody i wygrania głównej nagrody. W rajskim hotelu nie brakuje zatem niejasności, konfliktów i zawieranych paktów, co z każdym odcinkiem wzbudza wiele emocji wśród widzów, także i tych negatywnych.

Ania i Ivan to jedna z par, która poznała się w „Hotelu Paradise” i przez kilka tygodni byli jednym z najbardziej przykładnych związków. Z każdym dniem tych dwoje poznawało się coraz lepiej, a w miejscu zauroczenia, w końcu pojawiło się prawdziwe uczucie.

Związek Ani i Ivana z „Hotel Paradise” wisi na włosku

Niedawno do uczestników „Hotelu Paradise” dołączyła kolejna mieszkanka rajskiego hotelu – Ata Postek, której pojawienie nie obeszło się bez echa. Ata nie ukrywała, że jednym z mężczyzn, który wpadł jej w oko, jest właśnie Ivan, który do tej pory był w związku z Anią. Chociaż ten wielokrotnie podkreśl, że nie zostawi Ani, chemia między tą dwójką była bardzo wyczuwane, co zauważyła również Ania.

W ostatnim odcinku, kiedy to Ivan i Ata połączeni byli ze sobą sznurem, co oznaczało, że wspólnie musieli spędzać każdą chwilę, szala goryczy się przelała. Ania nie ukrywała swojej zazdrości i zdecydowała się na kolejną szczerą rozmowę z Ivanem, który przyznał, że chociaż chce z nią być, jest również zmęczony ciągłym przebywaniem w jej towarzystwie.

Widzowie nie ukrywają swojego zdziwienia obecną sytuacją w „Hotelu Paradise” i nie ukrywają, że Ata bardziej pasuje do Ivana i to właśnie im bardziej kibicują.

Niech z nią bedzie ,pasują do siebie A Anka out”

„Lubię ich razem”

„Pasują do siebie,bo się dobrze bawią”

Myślicie, że to już koniec związku Ani i Ivana?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry