Połącz się z nami

Związek Magdaleny i Jakuba z „Rolnik szuka żony” kwitnie? Widzowie są innego zdania

związek magdaleny i jakuba

Z życia gwiazd

Związek Magdaleny i Jakuba z „Rolnik szuka żony” kwitnie? Widzowie są innego zdania

Za nami świąteczny odcinek programu „Rolnik szuka żony”, który pokazał widzom, jak potoczyły się losy niektórych bohaterów show. Mimo iż wiele wskazuje na to, że związek Magdaleny i Jakuba z „Rolnik szuka żony” kwitnie, część widzów ma zupełnie inne zdanie.

Zobaczcie, jak niektórzy widzowie komentują relacje Magdy i Jakuba.

Za nami świąteczny odcinek programu „Rolnik szuka żony”. Po kilku miesiącach od zakończenia emisji 7. edycji show widzowie zobaczyć mogli, jak potoczyły się losy wielu par, których początek miłości miał właśnie przed kamerami. Jednymi z bohaterów tego wyjątkowego odcinka byli między innymi Magdalena i Jakub. Jak wiadomo, rolniczka, która zaprosiła na swoje gospodarstwo trzech kandydatów, ostatecznie nie zdecydowała się kontynuować znajomości z żadnym z nich. Magdalena dała jednak szansę Jakubowi, który również wysłał do niej list, ale z racji innych obowiązków nie mógł pojawić się na nagraniach do programu.

Związek Magdaleny i Jakuba z „Rolnik szuka żony” kwitnie?

Jedną z par, którą w świątecznym odcinku odwiedziła prowadząca Marta Manowska, byli Magdalena i Jakub. Zakochani pokazali przed kamerami, jak przygotowują się do świąt, które w tym roku mieli po raz pierwszy spędzić razem. Jakub zdradził, że Magda wniosła dużo pozytywnej energii do jego życia, natomiast ona przekonywała, że pierwszy raz od dawna czuje się szczęśliwa i spokojna. Chociaż w poprzednich odcinkach Magdalena wielokrotnie podkreślała, że szuka mężczyzny, który razem z nią zamieszka na jej gospodarstwie, ostatecznie przyznała, że z miłości do Jakuba przeprowadzi się do jego domu.

Chociaż wielu widzów bardzo cieszy się, że samotna dotąd rolniczka w końcu odnalazła mężczyznę, przy którym czuje się szczęśliwa i kochana, część z nich wątpi w szczerość tej relacji.

„Nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że tu jest wszystko trochę na pokaz”

„Ochy achy, ależ to sztucznie wygląda”

Myślicie, że internauci mogą mieć rację? My życzmy zakochanym wszystkiego najlepszego!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry