Związek Muchy i Wonsa trwa od kilku miesięcy! Dlaczego tak długo ukrywali swoje uczucie?

15 czerwca 2020
Przez: : M.J

Ostatnio w mediach pojawiły się zdjęcia Anny Muchy z jej nowym partnerem. Paparazzi przyłapali parę na romantycznej kolacji, a teraz, jak donosi jeden z magazynów, aktorzy są parą już od dłuższego czasu. Jak udało im się tak długo ukrywać swój związek? Zobaczcie! Związek Muchy i Wonsa trwa od kilku miesięcy!

Jakiś czas temu w mediach pojawiało się wiele artykułów związanych z Anną Muchą i Kubą Wojewódzkim. Podobno para miała po latach ponownie wrócić do siebie. Zarówno Ania, jak i Kuba podsycali plotki na swój temat, udostępniając wspólne zdjęcia, czy udzielając na swoich profilach wymownych odpowiedzi na pytania fanów.

Parę dni temu niemal wszystkie portale w naszym kraju opublikowały zdjęcia zrobione przez paparazzich, na których mogliśmy zobaczyć Annę Muchę z tajemniczym mężczyzną i nie był nim Kuba Wojewódzki.

Szybko stało się jasne, że aktorka do jednej z warszawskich restauracji wybrała się z aktorem Jakubem Wonsem, z którym zna się już sporo czasu. Na zdjęciach mogliśmy również zobaczyć, że para nie szczędziła sobie czułości.

Od tego czasu media prześcigają się w informacjach na temat nowego związku aktorki. Jak teraz donosi jeden z magazynów, Ann Mucha i Jakub Wons są parą już od dłuższego czasu! Zobaczcie!

Związek Muchy i Wonsa trwa od kilku miesięcy!

Magazyn “Flesz” donosi, że para aktorów spotyka się już od kilku dobrych miesięcy. Jak również powiedział jeden z informatorów gazety, Ania i Kuba spotykają się od niemal roku. Dodatkowo, jak się okazuje wcale nie ukrywali się ze swoim uczuciem, a to, że przez tak długi czas ich związek nie wypłynął na światło dzienne, to tylko czysty przypadek:

“Ania i Kuba znają się od kilku lat, grali razem w teatrze. Niedługo minie rok, jak są parą. Nie ukrywali się, po prostu wcześniej żaden paparazzi ich nie “ustrzelił””

Obydwoje, jak do tej pory nie skomentowali doniesień prasy.
Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć tej dwójce wszystkiego, co najlepsze!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej