Zwycięzca “Love Island” robi karierę w branży dla dorosłych!

24 stycznia 2023
Przez: : M.S.

Jeden ze zwycięzców programu randkowego Love Island podjął się współpracy w branży dla dorosłych. Podpisał on kontrakt z producentem gadżetów łóżkowych!

Love Island to program dzięki któremu single poszukujący miłości mogą odnaleźć swoją drugą połówkę. Do tej pory stacja Polsat wyemitowała już 6. edycji randkowego reality-show, a na wiosnę pojawi się się kolejna odsłona programu.

Na Wyspie Miłości uczestnicy nie tylko poznają swoje drugie połówki i wchodzą w relacje. Nie da się ukryć, że program otwiera im także drogę do kariery w polskim show- biznesie. Po udziale w Love Island, osoby biorące w nim udział stają rozpoznawalne i szybko zyskują obserwatorów na Instagramie. A co się z tym wiążę, podejmują wiele współprac z reklamodawcami.

Co ciekawe niektóre propozycje współpracy są bardzo zaskakujące. W ostatnim czasie celebryci i gwiazdy udostępniają swój wizerunek do promocji … gadżetów i akcesoriów łóżkowych. Jedną z osób, które podjęły współpracę z taka firmę jest zwycięzca 6. edycji programu Love Island, Sasha. Na stronie producenta widnieje jego wizerunek, ale nie jest on jedyną osobą, która wzięła udział w kampanii tej marki. Wśród celebrytów, którzy podjęli się tej samej współpracy są m.in. Wojtek Gola, Maluba, Zusje, a także Stella Staniszewska z Love Island 3.

Kim jest Aleksandr Muzheiko?

Sasha, a właściwie Aleksandr Muzheiko w pols ł,l,,/ m nbvkim show-biznesie pojawił się kilka lat temu w programie Top Model. Wówczas aspirujący model na tyle zachwycił jurorów, że dostał się do Domu Modeli i Modelek. Niestety jego udział w Top Model nagle się zakończył, gdy podczas pokazu mody Sasha pokazał dziwny gest.

Po udziale w programie zrobiło się o nim głośno za sprawą jego związku z Oliwią Miśkiewicz, uczestniczką 1. edycji programu Love Island. Ich związek zakończył się kilka miesięcy temu, a Aleksandr zdecydował się wziąć udział w reality-show, w którym wcześniej brała udział jego była partnerka. Co więcej, Sasha wraz z Angeliną wygrał 6. edycję Love Island, jednak ich relacja rozpadał się niedługo po zakończeniu programu.

Źródło: Instagram Love Island

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej