Zygmunt Chajzer w szpitalu! Filip opublikował poruszający post!

26 listopada 2020
Przez: : J.J

Filip podzielił się dziś bardzo szczerym postem na swoim Instagramie, w którym poinformował internautów o operacji swojego ojca – Zygmunta. Zobaczcie więcej informacji na ten temat! Zygmunt Chajzer w szpitalu!


Filip Chajzer to jeden z najpopularniejszych dziennikarzy w naszym kraju. W ciągu ostatnich lat prowadził również liczne programy rozrywkowe tj.: “Mali Giganci”, “Dom Marzeń”, “Hipnoza”. Ponadto współprowadził m.in. reaktywowane po latach i uwielbiane przez wiele ludzi reality-show “Big Brohter”.

Filip jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Jego profil zgromadził blisko 800 tysięcy fanów, a liczba ta wciąż się powiększa. Na Instagramie dzieli się przeróżnymi treściami. Nie tylko chwilami z życia prywatnego, ale i chętnie pokazuje fragmenty z kariery zawodowej.

Jego posty często doprowadzają fanów do wybuchów śmiechu i nic w tym dziwnego – Filip to bez wątpienia jedna z najbardziej pozytywnych osób w show-biznesie, który posiada ogromną dawkę humoru i dystansu do wielu spraw. Niejednokrotnie jednak naraził się swoimi żartami sporej części ludzi. Za każdym razem jednak bił się w pierś i potrafił przeprosić na forum, za popełniony błąd.

Zygmunt Chajzer w szpitalu!

Filip Chajzer słynący ze swojego ogromnego poczucia humoru, którym co dnia zaraża polskie społeczeństwo opublikował dziś zupełnie inny post. Swój najnowszy wpis zaczął od zwrócenia uwagi, jakie relacje ma ze swoim ojcem  – Zygmuntem Chajzerem. Filip dodał, że choć jutro obchodzi urodziny, jego tato złożył mu życzenia już wczoraj. Jak się okazuje, Filip, który często nawołuje polskie społeczeństwo do dbania o swoje zdrowie i profilaktyczne badania wysłał na nie swojego tatę. Wyniki nie okazały się najlepsze, a Zygmunt musi przejść operację, która zaplanowana jest na dzisiejszy dzień:

“Drodzy. Ci którzy śledzą mojego FB i I INSTA wiedzą jak ważna jest dla mnie relacja z ojcem. Generalnie jako Chajzers jesteśmy bardzo rodzinni. Uwielbiamy cieszyć się wspólnym czasem. Każda niedziela jest naszym świętem, nie mówiąc o imieninach czy urodzinach. Moje jutrzejsze urodziny będą jednak inne. Tata życzenia złożył mi wczoraj. Dziś ma poważną operację. Proszę trzymajcie kciuki za jego zdrowie. Ten post ma bardzo ważne przesłanie. Wszystko zaczęło się dwa miesiące temu. Wysłałem ojca na rutynowe badanie urologiczne. Tyle o tym piszę, sam się badam, głupio byłoby nie przycisnąć ojca do rutynowej kontroli. Brak jakichkolwiek objawów, czysta profilaktyka. A jednak z badania wyszło jasno. Za kilka miesięcy byłoby już bardzo źle… To był ostatni dzwonek. Jeśli możecie zrobić coś dla facetów, których kochacie – wyślijcie ich na badania. Ściskam. Wasz Filip ❤️ @drczarniecki dziękuję ❤️”

Zygmunt Chajzer w szpitalu!

Wiele gwiazd polskiego show-biznesu wsparło Chajzerów:

“Zdrowia dla taty 🙌🏻❤️”– Paulina Krupińska

Zygmunt to twarda sztuka💪 będzie dobrze👍❤️❤️❤️” – Magda Steczkowska

My również trzymamy kciuki za Zygmunta i życzymy mu jak najszybszego powrotu do zdrowia.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej