Połącz się z nami

Żyła po mistrzowsku skomentował swoje zwycięstwo! Jak zwykle zmiażdżył![Video]

News

Żyła po mistrzowsku skomentował swoje zwycięstwo! Jak zwykle zmiażdżył![Video]

Polski skoczek po wygranej w Oberstdorfie nie krył ogromnej radości. Żyła skomentował swoje zwycięstwo! Jego reakcja jak zwykle stała się hitem w sieci!

Mistrz Świata Piotr Żyła

Sobotnie Mistrzostwa Świata w skokach narciarskich przysporzyły widzom niezwykłych emocji. Polacy liczyli na to, że Polak stanie na podium tego konkursu. Nie pomylili się! Piotr Żyła w mistrzowski sposób został Mistrzem Świata!

Chociaż to Norweg Halvor Egner Granerud był faworytem i pretendentem do zwycięstwa, to jednak tytuł mistrza świata przypadł naszemu skoczkowi- Piotrowi Żyle. Chociaż przed rozgrywkami nic nie wskazywało na to, że Polak ma szanse na wygrana, jednak pozytywne nastawienie Żyły przyniosło nieoczekiwane rezultaty.

Po pierwszej serii, po świetny skoku, Żyła uplasował się na pierwszym miejscu. W drugiej serii również powtórzył swój wyczyn, osiągając 102.5 metra, tym samym zajmując pierwsze miejsce! Na podium stanęli również Niemiec- Karl Geiger oraz Słoweniec- Anze Lanisek. Jednak to Polak miał powody do wielkiej radości i z całą pewnością pokazał to także wszystkim widzom przed telewizorami. Rzeczywiście, Żyła nie krył swojego ogromnego szczęścia i jak zwykle jego spontaniczne wypowiedzi stały się hitem w sieci!

Żyła skomentował swoje zwycięstwo!

Żyła swoimi wyczynem przysporzył widzom wielu emocji i wzruszeń. Sam skoczek również nie mógł opanować szczęścia. W wywiadzie zaraz po zakończonym konkursie, Piotr po mistrzowsku skomentował swoje zwycięstwo. Jak zwykle swoimi wypowiedziami rozbawił każdego! Posłuchajcie, co miał do powiedzenia Żyła!

Żyła mistrzem świata. Reakcja Marceliny Ziętek

Ze zwycięstwa Piotra cieszyła się również jego wybranka, Marcelina Ziętek, która na swoim InstaStory nie kryła swojego wzruszenia. Zamieściła krótkie nagranie, na którym ociera łzy szczęścia.

Żyła mistrzem świata. Co na to Justyna?

Mniej entuzjastycznie na wygrana męża zareagowała Justyna, która zamieściła na swoim InstaStory relację, jak czyta dzieciom książeczkę o kłótni rodziców. Co więcej, pod jednym ze swoich postów, ograniczyła komentowanie, gdy niektórzy jej obserwatorzy zaczęli komentować zwycięstwo męża.

Jeszcze raz ogromne gratulacje dla Mistrza Świata!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry