Połącz się z nami

Żyła ponownie powiększyła usta! Internauci są zgodni co do efektu!

Moda i uroda

Żyła ponownie powiększyła usta! Internauci są zgodni co do efektu!

Była żona skoczka narciarskiego postanowiła zmienić swój wygląd i wybrała się do gabinetu medycyny estetycznej! Justyna Żyła ponownie powiększyła usta! Fani nie mają wątpliwości co do efektu!

Justyna Żyła kolejny raz pochwaliła się swoim obserwatorom ingerencją w wygląd swojej twarzy! Chociaż poprzednio internauci srogo ją skrytykowali, tym razem celebrytka doczekała się miłych komentarzy pod zdjęciem, a internauci docenili jej starania!

Justyna Żyła od pewnego czasu na stałe zagościła w polskim show-biznesie. O kobiecie zrobiło się głośno, gdy pod koniec 2018 roku poinformowała na swoim profilu w mediach społecznościowych, iż jej ówczesny mąż Piotr Żyła postanowił odejść do innej kobiety.

Od tego momentu Justyna stała się naczelną celebrytką i zdążyła już nawet wystąpić w jednej z edycji „Tańca z gwiazdami”. W parze występowała z Tomaszem Barańskim, który mimo usilnych starań nie wygrał z Justyną programu. Taneczna para odpadła w 5. odcinku, co według jurorów i tak było sporym sukcesem, gdyż Justyna na parkiecie nie radziła sobie najlepiej.

Żyła ponownie powiększyła usta!

W połowie listopada informowaliśmy naszych czytelników, iż Justyna postanowiła wybrać się do gabinetu medycyny estetycznej w celu powiększenia ust. Efekt, jakim pochwaliła się w sieci Żyła, nie do końca spodobał się jej obserwatorom, którzy zarzucili celebrytce, że nie potrafi  „starzeć się z godnością”.

Justyna nie zniechęciła się negatywnymi komentarzami i ponownie postanowiła skorzystać z dobrodziejstw medycyny. Efektami oczywiście pochwaliła się na swoim Instagramie.

„Usta… miękkie, nawilżone i równe! Długo się zastanawiałam nad zabiegiem i uwaga- nic nie bolało 🤩 Ale skorzystałam ze znieczulenia dentystycznego” – oznajmiła Justyna

Celebrytka zestawiła ze sobą dwa zdjęcie, pokazując tym samym efekt przed i po zabiegu. Tym razem internauci docenili starania Justyny o lepszy wygląd twarzy i zostawili pod zdjęciem wiele przychylnych komentarzy.

„Bardzo ladnie, nie jest przesadzone 👌super 👌👌👌👌👌👌💗”

„Naturalnie, przepięknie 🙂 przyklad właściwego wykorzystania med est ❤️”

„Bardzo dobra decyzja ☺ piękny efekt 😘”

A jak Wam podoba się teraz Justyna Żyła?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry