Połącz się z nami

Żyła zakochana?! Jej najnowszy post nie pozostawia złudzeń!

Z życia gwiazd

Żyła zakochana?! Jej najnowszy post nie pozostawia złudzeń!

Justyna Żyła na swoim Instagramie pochwaliła się zdjęciem, na którym wyraźnie promienieje. Internauci również to zauważyli, a odpowiedź Justyny nie pozostawia wątpliwości, że jest zakochana! Zobaczcie! Żyła zakochana?!

Justyna Żyła z przytupem weszła do świata show-biznesu. Jej rozwód ze skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą odbił się szerokim echem w mediach. Chociaż początkowo obydwoje nie mogli się dogadać to, kiedy minęło trochę czasu, jednak doszli do porozumienia i teraz pozostają w przyzwoitych relacjach. Justyna po rozwodzie rzuciła się w wir pracy. Na pewno wielkim wyzwaniem był dla niej udział w Tańcu z Gwiazdami i to właśnie wtedy media niemal codziennie rozpisywały się na jej temat. Justyna koniec końców musiała szybko pożegnać się z programem i nie raz musiała zmierzyć się z nieprzychylnymi opiniami na swój temat.

Po programie Justyna nieco odcięła się od życia publicznego i również na jej koncie w mediach społecznościowych zrobiło się cicho. O ile mogliśmy zobaczyć zdjęcia potraw, które sama przygotowuje, to bardzo rzadko mogliśmy się dowiedzieć, co u niej aktualnie słychać.

Najwidoczniej celebrytka postanowiła teraz w końcu uchylić rąbek tajemnicy i z podpisu pod jednym ze zdjęć można wywnioskować, że Justyna jest zakochana!

Żyła zakochana?! Przygotowała romantyczną kolację!

Na najnowszym zdjęciu Justyna wyraźnie promienieje.

„Jak obiecujesz sushi … sąsiadowi 🤭🤔🤔🤔🤔No🤦‍♀️🤦‍♀️”

Jedna z internautek również zauważyła, że Justyna na zdjęciu wygląda naprawdę ładnie:

„Justyna jak Ty pięknie wyglądasz !”

Jednak nie tylko to zwróciło naszą uwagę, ale to, co odpisała Żyła. Jak się okazuje, to miłość jest zasługą tego, jak wygląda:

„kochanie ,miłość ❤️💋🥰”

Źródło: Instagram

Jakiś czas temu pisaliśmy również o tym, że Justyna postanowiła powiększyć swoje usta, a efekty są naprawdę widoczne na powyższym zdjęciu. Być może „nowe” usta Justyna również postanowiła zrobić dla swojej nowej miłość?

Jak myślicie Justyna w końcu po burzliwym rozwodzie znalazła spokój u boku tajemniczego mężczyzny?  Być może już za niedługo zdradzi nam kto nim jest.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry