Połącz się z nami

„Żywy Ken” odpowiedział na krytykę Gojdzia! Nie przebierał w słowach!

"Żywy Ken" odpowiedział

Z życia gwiazd

„Żywy Ken” odpowiedział na krytykę Gojdzia! Nie przebierał w słowach!

„Żywy Ken” odpowiedział na krytykę Gojdzia! Warto przypomnieć, że na dniach doktor w ostrych słowach skomentował wygląd Michała. I tym razem nie zabrakło mocnych określeń. Zobaczcie sami!

„Żywy Ken”, a tak właściwie Michał Przybyłowicz ma 27 lat. Interesuje się ezoteryką, a co ciekawe, niegdyś prowadził program o tej tematyce. Obecnie znany jest głównie ze swojego wyglądu. Mężczyzna przywiązuje dużą uwagę do wizerunku i regularnie korzysta z medycyny estetycznej. Michała mogliśmy również oglądać w popularnym programie „Dżentelmeni i Wieśniacy”. Jak do tej pory uwydatnił swoje kości policzkowe, regularnie powiększa usta, skorygował dolinę łez i wstawił implanty klatki piersiowej. Wielokrotnie pojawiały się plotki o jego rzekomym wycięciu żeber, jednak Michał zdementował je.

Co ciekawe, Michał jest również ojcem 4-letniego Antka. „Żywy Ken” przyznał, że przez długi czas nie chciał ujawniać faktu, że ma dziecko, aby uchronić go przed ewentualnymi złośliwymi komentarzami.

Źródło: https://www.instagram.com/polski_ken/

„Żywy Ken” odpowiedział na krytykę Gojdzia!

W ostatnich dniach głośno jest o ostrym komentarzu Krzysztofa Gojdzia, który skierował w stronę Michała. „Żywy Ken” pochwalił się swoimi nowymi implantami klatki piersiowej. Wówczas głos w sprawie zabiegów Michała zabrał doktor Gojdź. Zaoferował swoją pomoc i zasugerował, że osoby dbające o jego wygląd robią to nieodpowiednio. Ponadto porównał jego usta do „hemoroidów wystających z d*py pawiana”.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj: Krzysztof Gojdź ostro skomentował wygląd „Żywego Kena” – padły mocne słowa!

Michał nie pozostał dłużny i odniósł się do słów Krzysztofa. Zaznaczył, że mimo propozycji nie skorzystał z jego usług i to nie bez powodu. Co więcej, pierwsza propozycja współpracy miała paść już 2 lata temu.

„Ten Pan ma wyraźnie na moim punkcie obsesję. Rozumiem, że kariera na Florydzie czy gdzie on się tam teraz znajduje nie wyszła i trzeba ponownie szukać punktu zaczepienia w Polsce. (…) Rozumiem, że musiał podpiąć się pod jeden z głośniejszych tematów ostatnich dni. W końcu jestem ostrzyknięty tak, że zaraz wybuchnę. Chodzi o to, że jest „lekarzem” a ludzie w Polsce myślą, że lekarz ma zawsze rację.– dodał.

„Żywy Ken” zasugerował, że wątpi w umiejętności Gojdzia i nie zamierza skorzystać z jego zabiegów. Nie obyło się również bez słów krytyki.

 „Ja dla ciebie mam usta jak d*pa pawiana, ty dla mnie możesz mieć nos, którym można tramwaje hamować i każdy z nas jak widać ma inne poczucie piękna i estetyki” – skwitował. 

Myślicie, że Gojdź odpowie na ten komentarz?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry