Połącz się z nami

20-letnia córka Ewy Gawryluk szokuje w sieci! Jej zdjęcia są przerażające! [ZDJĘCIA]

Moda i uroda

20-letnia córka Ewy Gawryluk szokuje w sieci! Jej zdjęcia są przerażające! [ZDJĘCIA]

Aktorka Ewa Gawryluk na swoim profilu w mediach społecznościowych pokazała zdjęcie swojej córki, która obchodziła swoje 20. urodziny. Jak się okazuje, Marysia ma bardzo oryginalne hobby, a zdjęcia, jakie zamieszcza na swoim profilu są przerażające! Zobaczcie! 20-letnia córka Ewy Gawryluk szokuje w sieci!

Ewa Gawryluk od wielu już lat wciela się w rolę Ewy Nowak-Hoffer w popularnym serialu „Na Wspólnej”, a jej filmografia jest naprawdę imponująca. Od wielu już lat aktorka jest również szczęśliwą żoną Waldemara Błaszczyka, który tak samo, jak Ewa gra w serialu stacji TVN, gdzie wciela się w rolę Damiana Cieślika.

Ewa Gawryluk pokazała urodzinowe zdjęcie córki!

Małżonkowie doczekali się córki Marysi, która całkiem nie dawno obchodziła swoje 20. urodziny. Z tej okazji aktorka na swoim profilu opublikowała zdjęcie córki i złożyła jej życzenia urodzinowe. 20-latka zapozowała do fotografii z wielkim zegarem i dużym krzyżem. Dodatkowo zasłoniła twarz ciemnymi okularami:

„Jaka duża panna z tej Marysi… Rodzice pewnie dumni… A taka malutka była… A kawalera już ma?.. Itd…😀 @bloody.mary.13 STO LAT❤️”

Naszą uwagę zwrócił jednak profil na Instagramie Marysi. Jak się okazuje, ma ona bardzo oryginalne hobby, a zdjęcia, które udostępnia są przerażające! Zobaczcie!

20-letnia córka Ewy Gawryluk szokuje w sieci!

Już sama nazwa jej konta jest bardzo interesująca, gdyż córkę Ewy Gawryluk znajdziemy pod pseudonimem #blood.mary.13. Jak się okazuje, dziewczyna specjalizuje się w krwawych makijażach, a efekty charakteryzacji, które prezentuje w sieci czasami są naprawdę przerażające.

Bez wątpienia świadczy to tylko i wyłącznie o tym, że ma ona ogromny talent, bo wszystkie zdjęcia, które widzimy na jej profilu wyglądają bardzo realistycznie. Osoby, które obserwują profil dziewczyny często są pod wrażeniem jej upiornych charakteryzacji. Jak również zdradziła pod jednym ze zdjęć, jest ona samoukiem!

„Uczyłam się sama, bo nie chciało mi się szukać kursów 😂„- zdradziła Marysia w komentarzu.

„OMG, jaki talent👍”

„Niesamowita jesteś 👍”

Co myślicie o powyższych zdjęciach? Też uważacie, że Marysia ma ogromny talent?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry