25-lecie zespołu Ich Troje: Doda zachwyciła fanów. Wiśniewski nie szczędził jej komplementów

14 sierpnia 2022
Przez: : W.M.

W minioną sobotę widzowie stacji Polsat oraz osoby zgormadzone na festiwalu w Mrągowie mogli posłuchać jubileuszowego koncertu z okazji 25-lecia zespołu Ich Troje. Obok Michała Wiśniewskiego i jego zespołu na scenie objawiły sia jego była żona, syn, córka, a także Doda. Lider Ich Troje nie szczędził Rabczewskiej komplementów.

25-lecie Ich Troje

Na ten dzień czekali wszyscy fani zespołu Ich Troje. Po dwóch latach opóźnienia spowodowanych pandemią koronawirusa odbył się jubileuszowy koncert w Mrągowie, a wydarzenie obejrzeć można było także na antenie stacji Polsat. Czerwonowłosy wokalista na scenie pojawił się w towarzystwie dobrze znanych fanom członków zespołu Jacka Łagwy, Ani Świątczak czy Justyny Majkowskiej.

Tego dnia zgormadzona pod sceną publiczność oraz widzowie usłyszeć mogli największe hity Ich Troje m.in. Zawsze z Tobą chciałbym być, Powiedz, czy mnie kochasz, Keine Grenzen, A wszystko to… (bo Ciebie kocham), także nowy singiel Nie szukaj mnie promujący płytę Projekt X.

Na scenie Wiśniewski śpiewał z byłymi wokalistkami zespołu, ale ponadto u jego boku pojawili się także dzieci- syn Xavier, z którym zaśpiewali wspólnie Out Of The Dark -Falco, a także córka Etiennette, któryarazem z ojcem wykonała utwór Jest tak, cover przeboju Franka Sinatry.

Jubileuszowy koncert zespołu poprowadziły siostry Ilona i Milena Krawczyńskie.

Doda na jubileuszu Ich Troje

Podczas jubileuszowego koncertu Ich Troje fani usłyszeć mogli Wiśniewskiego także w duecie z Dodą, która zachwyciła wykonaniem hitowego utworu Zawsze pójdę w twoją stronę.

Po wykonaniu piosenki lider Ich Troje zwrócił się do Rabczewskiej w wyjątkowo ciepłych słowach, zaznaczając, że piosenkarka jest bliska jego sercu.

„Trudno jest o przyjaźnie w tej branży. Nigdy się nie spodziewałem, że spotkam taką przyjaciółkę jak Dorota. Jeśli kiedyś będziesz potrzebowała, masz we mnie przyjaciela” – mówił

Także Doda zwróciła się do Wiśniewskiego, nie szczędząc mu komplementów.

„Wszystko można wypracować, nawet wszystko można kupić, ale z charyzmą trzeba się urodzić. Od 25 lat ma taką samą charyzmę. Za to ludzie go kochają. Zawsze w duszy marzyłam, abym wypracować taki rozmach” – wyznała ze sceny Doda

W tym miejscu warto dodać, że Doda nie pierwszy raz pojawiła się na scenie w towarzystwie Wiśniewskiego. Rabczewska w czerwcu tego roku zaprosiła na 20-lecie swojej kariery artystycznej lidera Ich Troje.

Zobacz także: Wiśniewski złożył Dodzie propozycje dołączenia do Ich Troje.

Na oficjalnym profilu stacji Polsat pojawia się wiele komentarzy internautów, którzy mają nadzieję, że w przyszłości Rabczewska i Wiśniewski stworzą nowy własny utwór.

„Wow Super duet może kiedyś coś razem nagrają jakąś nutkę”

„Cudowny występ. Miałam ciarki”

„Najlepszy występ na tym recitalu”

Oglądaliście jubileuszowy koncert Ich Troje?

Doda i Wiśniewski
Doda, Michał Wiśniewski, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
Wiśniewski na jubileuszu zespołu
Michał Wiśniewski, fot. AKPA

źródło: AKPA/Instagram Polsat

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej