Doda wokalistką “Ich Troje”? Wiśniewski złożył propozycję, co na to Rabczewska?

30 maja 2022
Przez: : M.S.

W jednym z wywiadów piosenkarka odniosła się do współpracy z Michałem Wiśniewskim. Zapytana o możliwość dołączenia do zespołu Ich Troje, odpowiedziała jednoznacznie!

Kariera Doroty Rabczewskiej

Dorota Rabczewska swoją karierę zaczynała występując w zespole Virgin. Nie da się ukryć, że w karierze pomógł jej udział w znanym wówczas reality-show Bar. Od chwili zakończenia programu, Doda stała się bardzo rozpoznawalna, a jej kariera nabrała tempa. Bez wątpienia piosenkarka miała świetny pomysł na siebie, a jej charyzma i ostry język sprawiły, że stała się jedną z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia.

Doda 20 lat temu
Doda na początku kariery

Po czasie Dorota odeszła z zespołu i rozpoczęła karierą na własną rękę. W tym czasie o artystce głośno było także ze względu na jej związek z Radosławem Majdanem. Małżeństwo z piłkarzem było bardzo medialne, tak samo jak późniejszy rozwód.

Aktualnie Doda właśnie obchodziło 20-lecie swojej pracy scenicznej. Z tej okazji podczas Super Hit Festiwalu piosenkarka zorganizowała koncert recitalowy, do którego zaprosiła wielu wspaniałych gości. Dorota zaśpiewała na scenie wraz z Justyną Steczkowską, Dawidem Kwiatkowskim, Beatą Kozidrak oraz także Michałem Wiśniewskim.

ZOBACZ TAKŻE: Doda płakała na scenie przez Beatę Kozidrak!

Doda w Ich Troje?

Jak się okazuje, wiele lat temu lider Ich Troje złożył propozycję Dodzie, by została wokalistką zespołu.

Jak obecnie myśli Dorota o możliwości współpracy z Ich Troje? W jednym z wywiadów dla Plejady, piosenkarka odpowiedziała jednoznacznie, że taka sytuacja nie doszłaby do skutku:

Nigdy by to nie doszło do skutku, bo byłam główną wokalistką swojego zespołu rockowego” – powiedziała zdecydowanie Doda.

Artystka dodała, że współpraca nie przebiegałaby w spokojnej atmosferze:

“Pozabijalibyśmy się” – dodała Rabczewska.

A Wy, co myślicie o takim połączeniu?

Źródło: Plejada, Instagram Dody/ Michała Wiśniewskiego

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej