3. rocznica śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Agnieszka uczciła jego pamięć

19 sierpnia 2022
Przez: : W.M.

Agnieszka Woźniak-Starak razem z bliskimi jej zmarłego męża uczciła pamięć zmarłego tragicznie kilka lat wcześniej mężczyzny. Tabloid opublikował zdjęcia z 3 rocznicy śmierci Piotra Woźniaka-Staraka.

Śmierć Piotr Woźniaka-Staraka

3 lata temu oczy wszystkich mediów w kraju zwrócone zostały w stronę katastrofy, która miała miejsce na jeziorze Kisajno na Mazurach. W nocy z 17 na 18 sierpnia Piotr Woźniak-Starak wypłynął swoją motorówką nad wodę i podczas manewru skrętu stracił panowanie nad sterem. Mąż Agnieszki Woźniak-Starak wypadając z motorówki, uderzył głową w wystającą śrubę, co miało spowodować szereg obrażeń skutkujących śmiercią.

Ciało scenarzysty odnalezione zostało po kilku dniach 22 sierpnia. Pogrzeb Woźniaka-Starak odbył się 30 sierpnia na Mazurach, jednak po tym, jak stwierdzono nieprawidłowości związane z pochówkiem 39-latka, po kilku miesiącach jego ciało miało zostać przeniesione na warszawskie Powązki.

Zobacz także: Pierwszy mąż Agnieszki Woźniak-Starak. Co dzieje się Adamem Badziakiem?

Rocznica śmierci Woźniaka-Staraka

Podobnie jak w poprzednich latach tak i w tym roku 18 sierpnia, kiedy miała miejsce 3. rocznica śmierci Piotra Woźniaka-Staraka, rodzina i bliscy zmarłego scenarzysty uczcili jego pamięć, wypływając motorówką nad jezioro Kisajno, skąd puszczali lampiony. Wcześniej zgromadzili się przy pamiątkowym nagrobku tragicznie zmarłego mężczyzny.

„Gdy tylko zaszło słońce, zebrani nad jeziorem zasiedli do trzech łodzi motorowych i wypłynęli nad jezioro. Tam w skupieniu, z wielkim szacunkiem dla zmarłego wypuścili na wody jeziora lampiony” – relacjonuje Super Express

Tego dnia nie mogło zabrać oczywiście Agnieszki Woźniak-Starak, która wcześniej przez dwa dni prowadziła koncert Top of The Top Festival w sopockiej Operze Leśnej. Razem z żoną pojawił się także tłum przyjaciół zmarłego, m.in. Jolanta i Aleksandra Kwaśniewscy, Wojciech Mecwaldowski czy Katarzyna Koleda-Zaleskiej.

Przypominamy, jak aktualnie wygląda grób Piotra Woźniaka-Staraka. Skromny pomnik, niedawno zastąpił pokaźnych rozmiarów grobowiec z kremowego kamienia.

źródło: Facebook/se.pl/Instagram Agnieszki Woźniak-Starak

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej