„40 kontra 20 2”: Katarzyna Kilanowska zdradziła za dużo!? Jej serce jest zajęte!

24 listopada 2022
Przez: : M.J

Druga edycja reality-show 40 kontra 20 już trafiła na ekrany naszych telewizorów. Jedną z uczestniczek jest Katarzyna Kilanowska, która nie da się ukryć zrobiła ogromne wrażenie na uczestnikach programu. Jednak wiele wskazuje na to, że kobieta zdradziła za dużo na swoim Instagramie, bo jak się okazuje jej serce jest już zajęte.

Druga edycja 40 kontra 20

21 listopada wystartował długo wyczekiwany program 40 kontra 20. W drugiej edycji reality-show o względy 44-letniego Toma Grabowskiego i 28-letniego Tomasza Zarzyckiego zabiega kilkanaście kobiet. Widzowie mieli już okazję poznać wszystkie uczestniczki, a w jednym z ostatnich odcinków na Kretę zawitała Katarzyna Kilanowska.

ZOBACZ TAKŻE: Kinga Zapadka jest zakochana! Spotyka się z uczestnikiem „Hotelu Paradise”!?

Kasia od trzeciego roku życia mieszkała w Belgii, jednak to w Polsce otworzyła swój biznes. Piękna blondynka prowadzi Międzynarodową Agencję Pracy. Jej uroda i urok został także doceniony w Belgii, gdzie brała udział w wyborach Miss.

Jak mogliśmy usłyszeć w wizytówce Katarzyny Kilanowskiej, jest ona spontaniczna i bardzo ambitna. Jej zaletami są lojalność i uczciwość i tego samego szuka u mężczyzn. Do programu dołączyła już w trakcie jego emisji i nie da się ukryć, że swoją urodą urzekła nie tylko programowego Seniora, ale również pozostałe kandydatki do jego serca.

Kasia jest super hot, with perfect body, nice boobs, ale nie oddamy Toma tak łatwo. Jest rywalką”- wyraziła swoje zdanie na temat koleżanki z programu Joanna Maloney.

ZOBACZ TAKŻE: Joanna Maloney wystąpiła kiedyś w popularnym reality-show. Pamiętacie?

Katarzyna Kilanowska
Katarzyna Kilanowska zdradziła za dużo!? / fot. Instagram

Wiele wskazuje jednak na to, że to nie Katarzyna skradła serce jednego z głównych bohaterów drugiego sezonu 40 kontra 20. Skąd takie przypuszczenia? Wystarczy spojrzeć na profil Kasi na Instagramie, gdzie nie brakuje fotek z wybrankiem jej serca.

Katarzyna Kilanowska ma chłopaka

Pod nagraniem z wizytówką Katarzyny Kilanowskiej na profilu programu 40 kontra 20 pojawiło się wiele wpisów od widzów, którzy szybko zauważyli, że uczestniczka show jest w związku. Jak czytamy:

“Z profilu tej Pani wynika, że jest w związku więc. I nie jest to żaden z panów z programu 🙂 Całkiem bez sensu jej wejście”

“Ja też nie rozumiem tego, że nie miała żadnej umowy o zakazie pokazywania partnera do zakończenia emisji 😂 To jest totalnie bez sensu, bo po pierwsze wiemy, że odpadnie, a jeśli nawet wygra to nie będzie z ziomeczkiem z programu”

“I ma faceta….nie rozumiem, dlaczego tam weszła”

Warto jednak dodać, że program nagrywano kilkanaście miesięcy temu. W życiu jego uczestników mogło się wiele przez ten czas zmienić.

“To bardzo stary program. Nagrywany ponad rok temu. Więc nie bierzemy go na poważnie”

No więc właśnie o to chodzi. Ja wiem, że nagrywane to było ponad rok temu, ale takie info psuje trochę zabawę”- piszą widzowie.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej