“40 kontra 20”: Kinga Zapadka jest zakochana! Spotyka się z uczestnikiem „Hotelu Paradise”!?

23 listopada 2022
Przez: : M.J

Kinga Zapadka, którą widzowie poznali w reality-show 40 kontra 20 nie rozpacza już po nieudanym związku z Robertem Kochankiem. Jak się okazuje, uczestniczka show stacji TVN 7 ponownie jest zakochana i wiele wskazuje na to, że jej serce skradł były uczestnik programu Hotel Paradise.

Aktualnie na naszych ekranach leci druga edycja programu 40 kontra 20, jednak nadal nie milkną echa na temat uczestników pierwszego sezonu. Przypomnijmy, że w premierowej edycji w programie wzięli udział Robert Kochanek i Bartek Andrzejczak, którzy wraz z kilkunastoma pięknymi kobieta spędzili kilka tygodni zamknięci w greckiej willi. Programowy Senior i Junior szukali w reality-show swoich drugich połówek i ostatecznie do Polski wrócili z kobietami u swojego boku.

Serce Bartka skradła Patrycja, która dla miłości zdecydowała się przeprowadzić z Londynu do Berlina. Jak wiadomo, para nadal kontynuuje swoją relację i są ze sobą bardzo szczęśliwi.

ZOBACZ TAKŻE: Patrycja i Bartek myślą już o ślubie? Uczestniczka reality-show TYLKO U NAS opowiedziała o planach na przyszłość

Natomiast historia Kingi i Roberta Kochanka potoczyła się inaczej. Wydawało się, że w programie naprawdę znaleźli miłości, bo kontynuowali swój związek również po emisji 40 kontra 20. Niemniej jednak po kilku miesiącach ogłosili rozstanie, co było niemałym zaskoczeniem dla widzów, którzy trzymali za nich kciuki.

ZOBACZ TAKŻE: Kinga Zapadka ostro o zakończonym związku z Kochankiem! Ma dowody na…

Kinga Zapadka niejednokrotnie podkreślała, że nie żałuje udziału w programie. Dzięki produkcji 40 kontra 20 zyskała rozgłos i prężnie działa jako influencerka oraz rozwija swój bieliźniany biznes. Teraz wiele wskazuje na to, że serce pięknej blondynki znowu jest zajęte. Na Instagramie Kingi pojawiło się zdjęcie, a internauci nie mają złudzeń, kim jest tajemniczy mężczyzna.

Z kim spotyka się Kinga z 40 kontra 20?

Kinga na swoim profilu coraz chętniej pokazuje zdjęcia ze swoją drugą połówką. Na jednej z fotografii możemy dostrzec duży pierścionek na palcu uczestniczki pierwszej edycji reality-show. Jak wyznała w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl, faktycznie w jej życiu pojawił się nowy mężczyzna.

Od dłuższego czasu się z kimś spotykam. Na razie jego tożsamość chciałabym zostawić w tajemnicy. Ten pierścionek owszem jest od mojego lubego, jest to prezent od serca, ale nie jest zaręczynowy” – zdradziła.

W komentarzach pod zdjęciem Zapadki trzymającej za rękę ukochanego pojawiły się wpisy, w których internauci przypuszczają, że nowym partnerem Kingi jest Mateusz Szek, który wziął udział w pierwszej polskiej edycji reality-show Hotel Paradise.

“Przecież to ręka Mateusza z HP🙈”

“Piękna z Was para Ty i iammattpalmer😉”

Kinga nie zdecydowała się jednak odpowiedzieć na wpisy internautów. Pod zdjęciem pojawił się jedynie lakoniczny wpis.

“ @iammattpalmer chyba czas na NFT skoro ręce takie rozpoznawalne😂”

Jak się również okazuje, Zapadka planuje przeprowadzkę. Jak podkreśliła, to właśnie dla nowej miłości zdecydowała się na wyjazd za granicę.

Planuję się przeprowadzić za granicę, ale cały ten proces jest jeszcze w realizacji. Jestem z tych osób, które wolą mówić o tym, co zrobiły, a nie co zamierzają, więc jak będę miała pewność, to wtedy zdradzę coś więcej. Plan jest taki, że wyprowadzam się ze swoim chłopakiem, ale zobaczymy, co czas pokaże. Może nam się nie spodoba i zdecydujemy po kilku tygodniach, że wracamy? Niczego nie wykluczam” – zdradziła w rozmowie z cozatydzień.tvn.pl.

Myślicie, że Kinga niebawem zdecyduje się ujawnić swoją miłość? My życzymy szczęścia!

Źródło: Instagram / cozatydzien.tvn.pl

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej