”40 kontra 20 2”: Monika Piwowarska wystąpiła w innym programie! Widzowie już ją przejrzeli!

29 listopada 2022
Przez: : M.J

Monika Piwowarska dołączyła do uczestniczek w programie 40 kontra 20 i tym samym ona również będzie walczyć o względy programowego Juniora i Seniora. Niemniej jednak internauci zauważyli, że nie jest to debiut 29-latki na ekranie. Gdzie wystąpiła?

Co wiemy o Monice z 40 kontra 20?

Druga edycja miłosnego hitu stacji TVN 7 już od pierwszych odcinków dostarcza widzom wielu emocji. W tym programie jego uczestniczki niczego nie mogą być pewne, a wejścia nowych kobiet zawsze powodują istne trzęsienie ziemi.

Monika dołączyła do programu już w trakcie jego trwania i niemal od razu podpadła wszystkim uczestniczkom. Wszystko za sprawą Seniora, który to właśnie ją wybrał jako pierwszą mieszkankę willi. Następnie zdecydował, że to właśnie ona jako pierwsza spędzi noc w jego sypialni.

ZOBACZ TAKŻE: Katarzyna Kilanowska zdradziła za dużo!? Jej serce jest zajęte!

Nowa uczestniczka 40 kontra 20 ma 29 lat i pochodzi z Krakowa. Jest ambitna i sumienna. Swojego czasu poświęcała się tworzeniu receptur kosmetyków i leków, aby ostatecznie znaleźć swoją prawdziwą zawodową drogę. Obecnie Monika wspiera przedsiębiorców w planowaniu działań marketingowych w biznesie. Jest pewna siebie, jednak przy bliższym poznaniu pokazuje, że jest również wrażliwą i delikatną kobietą.

Monika Piwowarska wystąpiła w Apetyt na miłość

Pod zdjęciami Moniki na oficjalnym profilu programu w mediach społecznościowych pojawiły się wpisy od widzów, którzy od razu zauważyli, że to nie pierwsza przygoda 29-latki w telewizji. Jak czytamy w komentarzach:

“Ona była w jakimś programie nie pamiętam w którym i strasznie mnie to męczy”- zapytała internautka.

“To chyba był „Apetyt na miłość”

“Apetyt na miłość”

Przypomnijmy, że w tym programie stacji TVN Style uczestnicy sprawdzali, czy faktycznie można znaleźć uczucie kierując się jedynie kubkami smakowymi. W każdym odcinku trzy osoby musiały podbić serce singielki lub singla i sprawić, aby ich wyczyny kulinarne zachwyciły wybierającego.

ZOBACZ TAKŻE: Tom Grabowski namiętnie pocałował Amirę! Jak zareagowała 27-latka?

Czy Monice uda się tym razem znaleźć swoją drugą połówkę? Pamiętacie ją z serialu Apetyt na miłość?

Źródło: Instagram / TVN

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej