„40 kontra 20 2”: Tom Grabowski i Tomasz Zarzycki mieli na pieńku w programie? Senior wszystko nam zdradził!

5 czerwca 2022
Przez: : M.S.

Tom Grabowski w rozmowie z naszym portalem wyznał, jak wyglądała jego relacja z drugim z singli. Czy uczestnicy rywalizowali ze sobą i dochodziło między nimi do konfliktów? Jak naprawdę wyglądały relacje programowego Seniora i Juniora w 40 kontra 20?

Kim jest Tom Grabowski?

W pierwszej edycji 40 kontra 20 swoich drugich połówek poszukiwali Robert Kochanek oraz Bartek Andrzejak. Wówczas Senior związał się z Kingą Zapadką, natomiast Junior stworzył parę z Patrycją Rodak.

Już niebawem ruszy kolejna odsłona reality-show, w którym o serce singli będą walczyć piękne kobiety od 20 do 50 roku życia. W 2. edycji 40 kontra 20 Seniorem został Tom Grabowski, który na udział w programie zdecydował się za namową córki. Jednak o tym, czy udało mu się stworzyć relację po programie, dowiemy się dopiero po emisji finałowego odcinka reality-show. 

44-latek na co dzień mieszka w Krakowie i zajmuje się nieruchomościami. Nie jest także tajemnicą, że uczestnik reality-show posiada dwójkę dzieci – nastoletnią córkę oraz dorosłego syna. 

Grabowski i Zarzycki mieli konflikt w programie?

W rozmowie z Obcas.pl Grabowski zdradził, jak w programie wyglądała jego relacja z drugim z singli, Tomkiem Zarzyckim. Czy dochodziło między nimi do sprzeczek? 44-latek nie ukrywa, że nie zawsze łączyły ich spokojne relacje.

„Myślę, że z Tomkiem było podobnie jak z dziewczynami, że poznawaliśmy się każdego dnia. Chciałbym, żeby wszyscy zobaczyli, jak to w programie wyglądało, ponieważ to, co się tam działo i jak to wyglądało, każdego dnia było zupełnie inne. Jak wydawało się, że już jesteśmy blisko z Tomkiem, to nagle działo się coś takiego, że nie mogliśmy się dogadać. To się zmieniało. Ale generalnie było bardzo fajnie. To była na pewno najfajniejsza przygoda w moim życiu” – Tom zdradził w rozmowie z naszym portalem.

Tomek Zarzycki w 40 kontra 20
Tomasz Zarzycki/ fot. Instagram

Zobacz także: Kto namówił Toma Grabowskiego na udział w 40 kontra 20?

Senior wyznał również, że chociaż od nagrań programu minęło już sporo czasu, ma kontakt z większością osób, które poznał w programie.

„Byliśmy zgraną paczką. Staramy się utrzymywać kontakt, choć nie wszyscy, gdyż minęło już sporo czasu od naszego udziału w programie. Z większością osób nadal utrzymuję kontakt”

Czekacie na nowy sezon 40 kontra 20?

Źródło: Instagram 40 kontra 20

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej