„40 kontra 20 2”: Tom niechcący pokazał nową partnerkę? Fani: „śliczna brunetka”

2 lutego 2023
Przez: : W.M.

Tom Grabowski dał się bliżej poznać w zakończonej niedawno 2 edycji 40 kontra 20. Programowy Senior ostatecznie rozstał się z wybraną przez siebie w finale Amirą, ale jak sam niedawno przyznał, jego serce ponownie jest zajęte. Teraz uczestnik 40 kontra 20 niechcący pokazał swoją drugą połówkę?

Finał 2 sezonu 40 kontra 20 dostarczył fanom reality-show potężnych wrażeń. Po kilku tygodniach śledzenia losów dwóch singli i kilkunastu zabiegających o ich względy kobiet, widzowie w końcu dowiedzieli się, jakie decyzje podjęli programowy Junior oraz Senior.

Tom Grabowski niemal od samego początku swojego pobytu w programie nawiązał najbliższą relację z Amirą. Mimo iż na ich drodze pojawiły się małe zawirowania, ostatecznie Senior wybrał ją na swoją partnerkę w finałowym odcinku.

Dopiero po emisji finału uczestnicy przyznali, że naprawdę połączyło ich przed kamerami gorące uczucie i nawet ze sobą mieszkali przez pewien czas. Niestety fani, którzy trzymali kciuki za ten związek, rozczarowali się, gdy Amira i Tom przyznali, że od pewnego czasu nie są już razem.

Tom Grabowski pokazał nową partnerkę?

Chociaż Tom i Amira już się rozstali, byli partnerzy utrzymują ze sobą bardzo życzliwe relacje i nadal się przyjaźnią.

Okazuje się także, że ich serca są już zajęte. Niedawno Tom w jednym z wywiadów przyznał, że ma już nową dziewczynę.

„Moje serce jest zajęte. Tak, mam dziewczynę, jestem w związku od dłuższego czasu i jest super” – wyznał dla cozatydzien.pl

Grabowski mimo iż zakończył swoją przygodą z reality-show, nie zapomina o swoim fanach, którzy śledzą jego losy po programie. Niedawno Tom opublikował na Instagramie zdjęcia z wakacji, a uwagę zwróciło odbicie, które wychwycone zostało przez internautów. Fani Toma podejrzewają, że jest to jego nowa partnerka.

„Ktoś się odbił w okularach 🤔 tylko ktoooooo”

„partnerka Toma”

„jakaś śliczna brunetka” – komentowali internauci

Myślicie, że faktycznie Tom niechcący pokazał swoją nową wybrankę serca?

źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej