“40 kontra 20: Amira i Tom wszystkich nabrali? Co tak naprawdę ich łączy?

18 stycznia 2023
Przez: : M.J

Amira i Tom dzień po finale drugiej edycji programu 40 kontra 20 zdecydowali się po raz kolejny skontaktować ze swoimi fanami. Już wcześniej podkreślali, że mają dla nich niespodziankę, a wiele osób wciąż wierzyło, że pomimo rozstania znowu są razem. Czy faktycznie Tom i Amira zdecydowali dać sobie kolejną szansę?

Amira i Tom w programie 40 kontra 20

Finał drugiej edycji miłosnego reality-show przeszedł już do historii. W programie o względy dwóch singli rywalizowało ze sobą kilkanaście pięknych kobiet w różnym przedziale wiekowym. Widzowie niejednokrotnie byli świadkami romantycznych chwil, emocjonujących konfliktów, czy poruszających wyzwań. Ostatecznie tylko dwie uczestniczki mogły cieszyć się z wygranej, którą w tym reality-show jest miłość.

Nie da się ukryć, że najwięcej emocji wzbudziła relacja Amiry i Toma. 44-latek niemal od samego początku zainteresował się piękną Tunezyjką. Choć ich droga w greckiej posiadłości nie była usłana różami, to ostatecznie właśnie 28-latka skradła jego serce.

Niedługo po emisji finałowego odcinka dowiedzieliśmy się, że choć próbowali budować związek poza programem, to po jakimś czas zdecydowali się na rozstanie. Grabowski w wywiadzie dla Obcas.pl podkreślił, że choć nie jest z Amirą, to nadal darzą się ogromną sympatią, co niejednokrotnie mogliśmy zobaczyć na ich profilach w mediach społecznościowych. Co w takim razie mieli do przekazania widzom?

ZOBACZ TAKŻE: „40 kontra 20 2”: Amira i Tom są parą po programie? Znamy prawdę!

Niespodzianka Amiry i Toma z 40 kontra 20

Warto podkreślić, że zarówno Tom, jak i Amira w wywiadach podkreślali, że ich serca są zajęte. Niemniej jednak fani 40 kontra 20 nie do końca chcieli wierzyć, że ich związek zakończył się niedługo po programie. Uczestnicy drugiej edycji zorganizowali “pogadankę” na Instagramie, podczas której zdradzili, że nadal darzą się mocnym uczuciem, jednak jak mogliśmy usłyszeć, nie są parą.

Co więcej, poruszyli również temat swojego rozstania. Jak słyszymy, choć w ich związku bywały wzloty i upadki, to nadal chcą kontynuować swoją relację, ale na stopie przyjacielskiej. Mają w planach wspólne podróże, a od czasu powrotu z Grecji, kiedy tylko mogą spędzają czas razem. Amira dodała również, że choć mają partnerów, to nikt nie wie, co będzie jutro.

40 kontra 20.
Amira i Tom wszystkich nabrali / fot. Instagram

Rozumiecie coś z tego?

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej