“40 kontra 20”: Kinga i Robert już ze sobą zamieszkali? Jakie mają plany?

28 sierpnia 2021
Przez: : M.S.

Zapytaliśmy finalistkę 40 kontra 20 o wspólne plany na przyszłość i o to, czy już mieszka z Robertem. Przekonajcie się, co odpowiedziała partnerka Kochanka!

“40 kontra 20” Kinga i Robert

Kinga i Robert poznali się na planie programu randkowego 40 kontra 20. Uczestnicy reality-show od samego początku mieli się ku sobie, jednak mężczyzna chciał również poznać inne kobiety, które zamieszkały z nim w willi. To doprowadziło do wielu nieporozumień pomiędzy Kingą i Robertem, co więcej, tuż przed finałem, programowy Senior zdecydował, że 25-latka powinna opuścić wyspę. Dzięki decyzji Agaty, która ustąpiła swoje miejsce Kindze, ukochana Kochanka otrzymała drugą szansę i podczas wielkiego finału Robert ostatecznie wybrał Zapadkę na swoją partnerkę.

Zobacz także: Linda oceniła związek Roberta i Kingi

Po zakończeniu emisji 40 kontra 20 fani programu dowiedzieli się, że finałowa para nadal jest w związku. Podczas jednego z wywiadów, zakochani nie zaprzeczyli, że ciężko było im się kryć ze swoją bliską relacją. Zapadka przyznała, że czasem czuła się, jak nastolatka ukrywająca się przed rodzicami. 

https://www.instagram.com/p/CTEaQRYs58b/

Wspólne plany Kingi i Roberta

Podczas rozmowy z naszym portalem, zapytaliśmy Kingę, czy mieszka już z Robertem, bądź planują wspólne lokum. Jednak partnerka Kochanka była bardzo tajemnicza w tej kwestii: 

“Kwestie wspólnego mieszkania pozostawię w tajemnicy…” – odpowiedziała wymijająco Zapadka. 

Jeśli chodzi o wspólne plany, to jak się okazuje, para ma ich mnóstwo. Jak zapowiedziała Kinga, już we wrześniu jeden z nich będą razem realizować. Ponadto 25-latka zdradziła, że zarówno ona, jak i Robert są bardzo kreatywni i mają mnóstwo energii, zatem na pewno nie będzie u nich nudno:

„Należymy raczej do osób, które są bardzo kreatywne, w związku z tym planów jest dużo, jeden z naszych wspólnych celów będziemy realizować już we wrześniu, nie mogę się doczekać, jestem bardzo podekscytowana. Z pewnością nie będzie wiało u nas nudą, mamy głowę pełną pomysłów i niesamowitą energię do działania”. – dodała Kinga w rozmowie z Obcas.pl

Życzymy zatem Kindze i Robertowi spełnienia wszystkich planów oraz wspólnych marzeń i trzymamy za nich kciuki.

Źródło: Instagram Roberta Kochanka

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej