„40 kontra 20″: To już koniec! Kinga Zapadka i Robert Kochanek rozstali się

23 listopada 2021
Przez: : W.M.

Kilka miesięcy temu widzowie byli świadkami rodzącego się uczucia pomiędzy Kingą Zapadka i Robertem Kochankiem, którzy poznali się w programie 40 kontra 20. Okazuje się, że miłosna sielanka pary dobiegła końca. Kinga i Robert nie są już razem.

Kochanek i Zapadka w programie 40 kontra 20

Kinga Zapadka i Robert Kochanek poznali się przed kamerami w programie 40 kontra 20. Chociaż między programowym seniorem, a 25-latką od początku wyczuwalna była przysłowiowa chemia, ich relacja była wyjątkowo burzliwa. Robert nie chciał zamykać się na poznawanie innych kobiet w programie, co doprowadzało do wielu nieporozumień. Co ciekawe, Kochanek krótko przed finałem programu 40 kontra 20 stwierdził, że lepiej będzie, jeśli Kinga opuści program, Tylko dzięki decyzji Agaty, która dobrowolnie zrezygnowała z reality-show, Kinga została w programie i ostatecznie została wybrana przez Roberta w finale 40 kontra 20.

Chociaż nie wszyscy widzowie wierzyli, że związek Kingi i Roberta przetrwa po programie, para udowadniała, że to, co połączyło ich przed kamerami, było szczere. Zakochani chętnie publikowali wspólne zdjęcia w sieci i chwalili się swoim szczęściem.

Zobacz także: Marta z 40 kontra 20 o związku Kingi i Roberta. Ma żal do Kochanka?

Niestety okazuje się, że związek Kingi i Roberta to już przeszłość.

Kinga i Robert rozstali się

O tym, że Kinga i Roberta nie są już razem, poinformowała sama Zapadka na swoim profilu w mediach społecznościowych.

„Drodzy, z uwagi, ze byliście ze mna od początku programu. Chciałabym Wam podziękować za wsparcie w trudnych dla mnie chwilach. Jednocześnie, pragnę poinformować Was, że zwiazek z Robertem dobiegł końca. Nie jestem gotowa na to aby mówić dlaczego… po prostu, postrzeganie przez nas związku, zasad oraz systemu wartości, które powinny towarzyszyć w takiej relacji jest zbyt skrajne.” – zaczęła Kinga

Zapadka w swoim krótkim oświadczeniu zwróciła się także do Roberta, dziękując mu za wspólne spędzone miesiące, które były dla niej wielką życiową lekcją. Ponadto 25-latka pożyczyła szczęścia i wybaczyła byłemu parterowi.

Robercie, Tobie dziękuje za wspólnie spędzony czas, za te dobre i złe moment, to była niesamowita lekcja. Życzę Ci szczęścia i jednocześnie wybaczam…. Od jakiegoś czasu bardzo cenię sobie spokój, wstrzymajcie się proszę od negatywnych komentarzy.”

Kinga i Robert z 40 kontra 20
Kinga Zapadka potwierdziła rozstanie z Robertem Kochankiem

Zaskoczeni?

źródło: Instagram Kingi Zapadki/Roberta Kochanka/40 kontra 20

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej