50-letnia Justyna Steczkowska pokazała się w seksownym wdzianku z okazji okrągłych urodzin!

2 sierpnia 2022
Przez: : M.S.

Piosenkarka właśnie skończyła 50 lat i z tej okazji zamieściła na swoim Instagramie nagranie, na którym prezentuje swoje wdzięki w seksownym kostiumie. Internauci są zachwyceni!

Co wiemy o Justynie Steczkowskiej?

Justyna Steczkowska w polskim show- biznesie zaistniała dzięki udziałowi w popularnym programie muzycznym, szukającym talentów wokalnych, Szansa na Sukces. Młoda wówczas wokalistka zaprezentowała swoje umiejętności w piosence Maanamu. Swoim wykonaniem zachwyciła zarówno wokalistkę zespołu, Korę jak i również muzyków i wygrała program.

Kariera Steczkowskiej potoczyła się błyskawicznie . Jej ogromny talent i pomysł na siebie sprawiły, że wokalistka zaskarbiła sobie sympatię wielu słuchaczy, którzy pozostają wierni swojej idolce od lat.

Prywatnie, Justyna jest matką trójki dzieci i żoną Macieja Myszkowskiego. Aktualnie, syn Steczkowskiej, Leon poszedł w ślady mamy i także tworzy muzykę.

Piosenkarka oprócz ogromnego talentu muzycznego może poszczycić się także wspaniałym wyglądem. Figura Steczkowskiej od lat zachwycała jej odbiorców, a jej nogi wielokrotnie okrzyknięte zostały najpiękniejszymi w polskim show- biznesie. Aż ciężko uwierzyć, że artystka właśnie skończyła 50 lat!

Jakiś czas temu Justyna zamieściła na swoim profilu na Instagramie filmiki z wakacji, na których w bikini prezentuje swoja boska figurę. Na jednym z nagrań towarzyszyła jej “synowa”, partnerka syna Justyny Leona. Wówczas pojawiło się wiele komentarzy, w których internauci twierdzili, że Steczkowska wygląda jak rówieśniczka Kseni.

ZOBACZ TAKŻE: Steczkowska z synową na Tik Toku

Justyna Steczkowska skończyła 50 lat!

Tym razem, piosenkarka także zamieściła kolejny filmik. Z okazji swoich 50-tych urodzin, Steczkowska zamieściła na swoim profilu nagranie, w którym prezentuje swoje piękne wdzięki. Ubrana w seksowną bieliznę, Justyna wzbudziła zachwyt internautów.

“No i stało się 😍 Dziś są moje 50-te urodziny ❤️❤️❤️ Cudownie. Z tej okazji i Wam i sobie życzę wszystkiego co dla każdego z nas najlepsze! Dziękuję Wam za te wszystkie lata radości i koncertowych wzruszeń. Kocham Was ❤️”

Pod zamieszczonym postem oprócz życzeń z okazji 50-tych urodzin Justyny, pojawiło się wiele komentarzy od fanów artystki. Internauci nie szczędzili komplementów 50-letniej piosenkarce:

A czas zatrzymał się dla Pani jakieś 25 lat temu 🔥 Kobieta petarda 🔥 wszystkiego najmilszego 🍾🥂🎁”

“Najlepszego, wyglądasz kochana na 36 lat ❤️”

“🔥🔥🔥wymiatasz, piękna kobieta ,zawsze była piękna”

Nie da się ukryć, że pani Justyna pięknie się starzeje! A im jest starsza tym lepiej wygląda!

Dołączamy się życzeń.

Źródło: Instagram Justyny Steczkowskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej