Justyna Steczkowska w bikini zatańczyła na Tik Toku ze swoją synową! Co za widoki! [Wideo]

2 maja 2022
Przez: : M.S.

Piosenkarka od zawsze może poszczycić się wspaniałą figurą. Tym razem Justyna Steczkowska zaprezentowała swoje wdzięki w bikini, gdzie wraz z dziewczyną swojego syna dała się ponieść muzyce. Wygibasy artystki możemy zobaczyć na Tik Toku!

Justyna Steczkowska w bikini na Tik Toku

Justyna Steczkowska to artystka, która obecna jest na polskiej scenie muzycznej od prawie trzydziestu lat. Oprócz ogromnego talentu posiada także świetną charyzmę, dzięki czemu jej osobowość sceniczna przyciąga miliony słuchaczy. Prywatnie Justyna jest mamą trójki dzieci, a najstarszy syn piosenkarki, Leon, zapragnął podobnie jak ona podążać w kierunku muzyki.

Jakiś czas temu Justyna pojawiła się wraz z synem i jego ukochaną na Gali Mistrzów Sportu. Wybranka Leona, Ksenia przyciągnęła wzrok fotoreporterów, a niedługo potem plotkowano, że syn piosenkarki planuje niebawem ślub. Spekulacje zostały jednak ucięte przez samego zainteresowanego.

Zobacz także: Justyna Steczkowska i Doda razem w duecie.

Aktualnie Leon wraz z Ksenią spędza majówkę w egzotycznym kraju, a wraz z nimi na rajskie wakacje wybrała się także Justyna Steczkowska. Piosenkarka razem ze swoją przyszłą synową nagrały filmik, który Ksenia opublikowała na swoim profilu na Tik Toku.

“Jeśli ten tt nabije 10k polubień, Justyna Steczkowska zakłada TikToka” – napisała Ksenia na swoim profilu na Tik Toku

Na filmiku obie panie świetnie się bawią do rytmów piosenki Demi Levato Cool for the summer. Z pewnością ogromną uwagę zwracają wdzięki Kseni i Justyny. Ubrane w bikini dwie najukochańsze kobiety Leona zachwycają swoimi figurami. Na szczególne uznanie zasługuje jednak Justyna, która nadal prezentuje wspaniałą figurę i aż ciężko uwierzyć, że w tym roku piosenkarka skończy 50 lat!

Steczkowska z synem nagrała piosenkę

Przypomnijmy, że niebawem usłyszymy Justynę Steczkowska w utworze napisanym przez jej syna Leona. Nowa piosenka ma być utrzymana w rytmach klubowych.

Kochani, mój syn razem ze swoim przyjacielem, z którym tworzą duet Mike & Laurent, zrobili dla mnie „klubowy” kawałek. Nie w moim stylu, ale czego się nie robi z miłości do swoich dzieci. Mam nadzieję, że będziecie się przy nim dobrze bawić latem” – napisała na swoim oficjalnym profilu na Instagramie Steczkowska.

Myślicie, że Justyna założy konto na Tik Toku i częściej będzie prezentowała swoje taneczne umiejętności?

Źródło: Tik Tok Kseni, Instagram Justyny Steczkowskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej