55-letni mężczyzna ma dowody, że jest synem Karola III! Chce jako kolejny przejąć tron?

14 września 2022
Przez: : M.J

Król Karol III i królowa Camilla Parker-Bowles mają syna? Po latach ponownie wrócił wątek 55-letniego Australijczyka, który twierdzi, że ma dowody potwierdzające, że jest synem królewskiej pary. Jak również podkreśla, Rodzina Królewska chciała zatuszować niewygodną dla obecnego króla Wielkiej Brytanii sprawę.

Król Karol III ma nieślubnego syna?

O 55-letnim Simonie Dorante-Day zrobiło się głośno w mediach jeszcze przed śmiercią królowej Elżbiety II. Mężczyzna wprost przyznaje, że jest nieślubnym dzieckiem Karola i Camilli. Miał przyjść na świat, kiedy król Karol III miał zaledwie 17 lat. W swoich wypowiedziach podkreśla, że jego narodziny wywołałyby skandal, dlatego też zdecydowano o oddaniu go do adopcji.

Simon zażądał uznania przez Rodzinę Królewską oraz pokazał dowody, które mogą świadczyć o tym, że jego słowa nie są kłamstwem. Co więcej, nie obawia się również badań DNA, a wręcz chce, aby do nich doszło.

Nieślubny syn króla Karola III

Z opowieści 55-latka wynika, że pojawił się na świecie jeszcze przed małżeństwem księcia Karola z Dianą Spencer. Co więcej, mężczyzna twierdzi, że księżna Walii chciała ujawnić jego istnienie przed tragiczną śmiercią.

“Ja i moja rodzina wierzymy, że Diana wiedziała o moim istnieniu i poskładała kawałki w całość. Odnajdowała odpowiedzi, zorientowała się, jak bardzo ją wykorzystano i chciała to publicznie oznajmić”.

Australijczyk przyszedł na świat w Gosport, Hampshire w 1966 roku, a w wieku 18 miesięcy adoptowali go Karen i David Day. Co więcej, adopcyjna babcia Simona była pracownicą królowej Elżbiety II i księcia Filipa. To właśnie ona niejednokrotnie podkreślała, że jest następcą brytyjskiego tronu.

ZOBACZ TAKŻE: Znana dokładna data i miejsce pogrzebu królowej Elżbiety II

“Wiem, że to brzmi niewiarygodnie, ale wszystko, co powiem, można sprawdzić. Jestem po prostu człowiekiem szukającym moich biologicznych rodziców, a każda droga prowadziła mnie z powrotem do Camilli i Karola”.

Australijczyk od kilku już lat ubiega się o wykonanie testów DNA, jednak za każdym razem otrzymuje odmowę.

“Urzędnicy sądowi śmiali się, gdy złożyłem dokumenty w High Court w Australii. Moje trzy wcześniejsze roszczenia prawne zostały odrzucone”.

Co więcej, mężczyzna zaznaczył, że ktoś przeanalizował jego strukturę kostną twarzy, która jest łudząco podobna do twarzy królowej. Sam również sądzi, że widzi w swoim 14-letnim synu podobieństwo do Rodziny Królewskiej. Pomimo zebranych dowodów sąd po raz kolejny odrzucił jego wniosek o wykonanie testów DNA.

ZOBACZ TAKŻE: Ostatnie zdjęcie królowej Elżbiety II przed śmiercią! Niepokoi jeden szczegół…

Widzicie podobieństwo?

Źródło: Plejada / Facebook

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej