Połącz się z nami

9 odcinek Rolnik szuka żony! Rolnicy dokonali wyborów!

Rozrywka

9 odcinek Rolnik szuka żony! Rolnicy dokonali wyborów!

Podczas dzisiejszego odcinka stało się to, na co czekali wszyscy. Rolnicy zdecydowali, którą ze swoich kandydatek wybiorą. Czy z powstałych związków zrodzi się prawdziwe uczucie? 9 odcinek Rolnik szuka żony już za nami! Sprawdźcie jakich wyborów dokonali spragnieni miłości rolnicy!

Nastał wielki dzień. Po kilku wspólnych dniach spędzonych na gospodarstwach ze swoimi kandydatkami, rolnicy muszą dokonać wyborów. Decyzje te mogą być jednymi z ważniejszych w ich życiu. Dziś dwójka z nich musi podjąć decyzje. Seweryn i Jakub są w bardziej komfortowej sytuacji, bo w ich domach zostały już tylko Marlena i Anna.

Adrian

Adrian przyznaje przed kamerą, że wszystko już ma po układane w głowie i wie kogo wybierze. Kobiety pakują swoje walizki i czekają na to co się wydarzy. Podczas ostatnich chwil przed przyjazdem Marty, Adrian rozmawia jeszcze z Agatą, Wiolą i Iloną. Prowadząca w końcu przyjeżdża i wypytuje dziewczyny jak spędziły czas i co im się najbardziej podobało podczas tego tygodnia. Adrian zostaje sam z Martą i zdradza jej jakiego wyboru dokonał. Mężczyzna przyznaje, że decyzja ta kosztowała go wiele emocji i nie chce skrzywdzić żadnej z dziewczyn. Przychodzi moment, w którym Adrian musi powiedzieć jakiego wyboru dokonał. Rolnik z wielkimi emocjami przyznaje, że chciałby spróbować szczęścia z Iloną. Wiola razem z Agatą opuszczają gospodarstwo Adriana.

View this post on Instagram

Swojego wyboru dokonał też Adrian! Trzymamy kciuki!

A post shared by Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp) on

Sławek

Do rolnika przyjeżdża w końcu Marta Manowska, która czeka na decyzję Sławomira. Prowadząca pyta dziewczyny jak podobało im się przez tych kilka dni. Dziewczyny jednogłośnie przyznają, że bardzo im się podobało. Gosia dodaje, że nie jest pewna, czy chciałby być wybrana ze względu na miejsce. Gdy Sławek zostaje sam z Martą wyznaje, z którą z pań chciałby spróbować stworzyć związek. Ostatecznie rolnik dziękuje Natalii i Gosi, ale wybiera Martę.

Seweryn

Seweryn jest w komfortowej sytuacji i nie musi wybierać, ponieważ na jego gospodarstwie pozostała jedynie Marlena. Marta Manowska odwiedza gospodarstwo Seweryna i od razu przeprowadza rozmowę z Marleną i rolnikiem. Para opowiada jak wyglądały dni, które spędzili razem w domu Seweryna. Przyznają, że nic się nie zmieniło i emocje jakie były między nimi od początku, nadal są prawdziwe. Podczas rozmowy z Martą, Seweryn opowiada o sytuacji z Dianą, która kosztowała go wiele emocji i nerwów. Marlena dodaje, jakie ma plany na przyszłość oraz opowiada o chorej mamie. Dziewczyna zaprasza do swojego domu Seweryna i oboje mają nadzieję, że połączy ich wielkie uczucie, które przetrwa.

View this post on Instagram

Seweryn bez większych wątpliwości…

A post shared by Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp) on

Jakub

Gdy Marta przyjeżdża do Jakuba, ten od razu przyznaję, że pożegnał się z Ewa dlatego, aby więcej czasu poświecić na budowanie relacji z Anną. Gdy Kuba zostaje sam na sam z Martą wyznaje jej jak wiele dała mu znajomość z Anią. Rolnik przyznaje, że razem z kobietą podjęli decyzje, że miedzy nimi na razie będzie przyjaźń, ale oboje mają nadzieje, że w przyszłości rozwinie się z tego uczucie. Jakub pyta czy Ania zaprosi go do siebie. Kobieta stwierdza, że oczywiście chętnie pokaże mu swoje życie w mieście.

View this post on Instagram

Na dobre rzeczy trzeba poczekać. Ale zawsze warto!

A post shared by Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp) on

Z nami 9 odcinek Rolnik szuka żony! Spragnieni miłości rolnicy dokonali już wyborów. Spodziewaliście się takich decyzji? W kolejnym odcinku rolnicy ruszą w drogę. Teraz panowie odwiedzą domy swoich partnerek i będą musieli poznać ich rodziny. Co się wydarzy w kolejnym odcinku? Zobaczmy już za tydzień. A jeśli przegapiliście poprzedni odcinek, sprawdźcie naszą relację.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry