„99 – gra o wszystko”: Kto wygra? Agnieszka Kotońska zdradziła za dużo?

5 stycznia 2022
Przez: : W.M.

Jedna z uczestniczek coraz popularniejszego programu 99 – gra o wszystko jest Agnieszka Kotońska. Gwiazda TTV zdradziła, że wie, kto wygra pierwszy sezon.

O co chodzi w programie 99 – gra o wszystko?

Niedawno na antenie TTV pojawił się nowy program, który w krótkim czasie zyskał gigantyczną popularność i zaciekawienie widzów stacji. Mowa o 99 – gra o wszystko. Jest to polski odpowiednik oparty na formacie belgijskiego programu. Uczestnicy, którzy biorą udział w show, konkurują ze sobą w licznych dyscyplinach. Zawodnicy muszą zmierzy się zarówno w konkurencjach fizycznych, zręcznościowych, jak i logicznych. Aby wygrać, trzeba wykazać się niemałym sprytem, zwinnością oraz często także i szczęściem. Osoby, które najsłabiej radzą sobie z zadaniami, odpadają z programu.

Stacja TTV przygotowała 6 odcinków pierwszej polskiej edycji 99 – gra o wszystko. W premierowej edycji udział biorą gwiazdy znane widzom stacji TTV z różnych programów. Wśród 36 śmiałków widzowie zobaczyć mogli m.in. Dagmarę Kaźmierska, Jacka Jelonka, Przemysława Kossakowskiego, Sylwię Bombę, Agnieszkę Kotońską, Izabelę Zeiskę, Dominika Abusa, Izabelę Macudzińską czy Lalunę.

Kto wygra pierwszy sezon 99 – gra o wszystko?

Nie da się ukryć, że premierowy sezon programu 99 – gra o wszystko wzbudza wśród widzów spore emocje. Ostatnio mocno oberwało się Sylwii Bombie, która zdaniem wielu osób nie pokazała się w programie z najlepszej strony.

Zobacz także: Bomba odpowiada na krytykę. Jak tłumaczy swój udział w 99 – gra o wszystko?

Agnieszka Kotońska aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie. Właśnie ostatnio jeden z obserwatorów gwiazdy Gogglebox zadał jej pytanie dotyczące programu, w którym bierze udział. Internauta chciał wiedzieć, kto jej faworytem Agnieszki w programie. Kotońska nie udzieliła jednoznacznie odpowiedzi, ale zdradziła, że wie, kto wygra pierwszą edycję 99 – gra o wszystko. Warto zaznaczyć, że nie jest to nic dziwnego, zważywszy na to, że materiał do show nagrywany był już jakiś czas temu.

Kto wygra 99 gra o wszystko?
Agnieszka Kotońska w programie 99 – gra o wszystko

Kto wygra 99 – gra o wszystko, w którym udział biorą celebryci znani z programów TTV? Tego oczywiście dowiemy się w ostatnim odcinku. Jak myślicie, kto najbardziej zasłużył na zwycięstwo?

źródło: Instagram Angieszki Kotońskiej/Instagram 99 Gra o wszystko

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej