Fani popularnego show Polsatu będą musieli uzbroić się w cierpliwość, bo 22. edycja „Twoja twarz brzmi znajomo” zadebiutuje dopiero jesienią 2025 roku. Stacja zdecydowała się na przerwę i zamiast wiosennej odsłony programu, na antenę powróci „Must Be the Music. Tylko muzyka”.
Mimo odległej premiery, w mediach już pojawiły się pierwsze informacje o uczestnikach. Jak donosi Pudelek, lista nazwisk jest imponująca. W nadchodzącym sezonie zobaczymy osiem gwiazd, które zmierzą się w muzycznych metamorfozach.
Według medialnych doniesień, na scenie programu zobaczymy Krystiana Ochmana – zwycięzcę „The Voice of Poland” i byłego reprezentanta Polski na Eurowizji. Do obsady dołączy także Julia Żugaj, influencerka oraz finalistka ostatniego „Tańca z gwiazdami”. W programie pojawi się również Edyta Herbuś, znana tancerka i aktorka.
Oprócz nich swoich sił w muzycznych transformacjach spróbują Modest Ruciński – aktor dubbingowy i teatralny, a także wokalistki Marta Bijan oraz Natalia Muianga. Jak informuje źródło Pudelka:
„Przeszli castingi śpiewająco i są już po pierwszych odlewach twarzy. Na razie nie mogą o tym nic oficjalnie mówić, bo obowiązuje ich klauzula poufności”.
Dwa pozostałe nazwiska pozostają jeszcze tajemnicą.
ZOBACZ TAKŻE: Wszyscy zwycięzcy programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Pamiętacie?
Bez zmian pozostanie skład prowadzeniem programu – Agnieszka Hyży i Maciej Rock ponownie staną na scenie w roli gospodarzy. W przypadku jury umowy podpisali już Justyna Steczkowska oraz Stefano Terrazzino. Pojawiają się spekulacje, że do jury mogą dołączyć Małgorzata Walewska i Piotr Gąsowski, jednak Polsat jeszcze nie potwierdził tej informacji.
Choć program nie powróci na wiosnę 2025 roku, jesienna odsłona zapowiada się niezwykle interesująco. Fani formatu muszą uzbroić się w cierpliwość, ale obsada sugeruje, że warto czekać.
Źródło: Pudelek.pl / Instagram