Wszyscy zwycięzcy programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Pamiętacie?

17 grudnia 2021
Przez: : M.J

Program stacji Polsat od lat emitowany jest na naszych ekranach i cały czas cieszy się sporą popularnością. Przez te wszystkie edycje wyłonionych zostało 15. zwycięzców, którzy przekazali wygraną na cele charytatywne. Pamiętacie wszystkich?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Program, w którym możemy oglądać uczestników wcielających się w role gwiazd estrady za sprawą profesjonalnych charakteryzacji i kostiumów leci na naszych ekranach od ponad 7 lat. Od kiedy widzowie zobaczyli pierwszy odcinek wiosną 2014 roku, show zyskiwało coraz bardziej na popularności. Niewątpliwie od blisko siedmiu lat ten program należy do czołówki, jeżeli chodzi o oglądalność w stacji Polsat.

Skład jurorski ulegał często zmianie. Uczestników show oceniali m.in Katarzyna Skrzynecka, Małgorzata Walewska, Kacper Kuszewski, Gromee, Michał Wiśniewski, czy Paweł Królikowski. Natomiast gospodarzami programu nieustannie od pierwszego odcinka są: Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor.

Jury programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo.
Jury 15. edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Przypomnijmy dodatkowo, że zwycięzca programy Twoja Twarz Brzmi Znajomo otrzymuje nagrodę pieniężna w wysokości 100 000 złotych, którą przekazuje na wybrany cel charytatywny. Do finału trafiają cztery osoby z najwyższą punktacją. Powróćmy zatem pamięcią do wszystkich zwycięzców i ich finałowych ról.

Kto wygrał program Twoja Twarz Brzmi Znajomo?

I Edycja

Pierwszą edycje programu wygrała Katarzyna Skrzynecka, która zaprezentowała się w utworze „Time to Say Goodbye”, Sary Brithman i Andrea Bocelliego. Skrzynecka następnie dołączyła do składu jurorskiego, zastępując Katarzynę Kwiatkowską i jest w nim do dziś.

II Edycja

Drugą edycję wygrał Marek Kaliszuk wcielając się w rolę Marii Callas w utworze „O mio babbino caro”.

III Edycja

Stefano Terrazzino w trzeciej edycji fenomenalnie przeobraził się w Mieczysława Fogga śpiewającego „Jesienne róże”. Co niewątpliwie dało mu zwycięstwo w programie.

IV Edycja

Czwartą edycję programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo wygrał Bartłomiej Kasprzykowski jako Nat King Cole w piosence „When I Fall in Love”. Podobnie jak Katarzyna Skrzynecka dostał również szansę zasiąść w jury programu.

V Edycja

W piątej edycji wygrana przypadła Aleksandrze Szwed, która wystąpiła jako Bernard Ładysz w piosence „Ten zegar stary”. Jej rola wywołała wielki zachwyt, a zarazem niedowierzanie wśród jury.

VI Edycja

Szóstą edycje wygrała Maria Tyszkiewicz jako Rihanna śpiewająca utwór „Diamonds”.

VII Edycja

Katarzyna Popowska jako Beyonce w piosence „Listen” zwyciężyła siódmą edycję.

VIII Edycja

Kacper Kuszewski jako Maria Callas w piosence „Habanera” to z kolei zwycięzca ósmej edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Po wygranej Kacper jako juror zastąpił Bartłomieja Kasprzykowskiego.

IX Edycja

Filip Lato wygrał dziewiątą edycję występując w roli Roberta Planta w utworze „Stairway to Heaven”.

X Edycja

Mateusz Ziółko jako Arleta Franklin w utworze „(You Make Me Feel Like) A Natural Woman”, to następny zwycięzca tym razem dziesiątej edycji programu.

XI Edycja

Wygranym jedenastej edycji został za to Kazimierz Mazur z rolą Marilyn Monroe i piosenką „Bay Bay Baby”.

XII edycja

Adam Strycharczuk to kolejny laureat programu. Jurorów zachwyciła wykonaniem piosenki Violetty Villas – “List do Matki”.

XIII edycja

Trzynasta edycja padła łupem Pawła Czadomena Dudka. W finale wykonał piosenkę Krzysztofa Cugowskiego “Jest taki samotny dom”.

Zobacz także: Kiedy 16. edycja programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo?

XIV edycja

Lesław Żurek wygrał czternasty sezon programu piosenką “Chałupy welcome to” Zbigniewa Wodeckiego.

XV edycja

15. edycja tym razem należała do Roberta Janowskiego, który w wielkim finale zmierzył się z Barbarą Kurdej-Szatan, Kasią Łaską i Rafałem Zdrójkowskim. Robert wykonał utwór Erica Claptona “Layla”.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo.
Finał 16. edycji. Dowbor, Janowski, Kurdej-Szatan, Gąsowski.

Źródło: Instagram Twoja Twarz brzmi Znajomo

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej