Połącz się z nami

Ada Śledź pokazała dorodne piersi! Prawdziwe czy sztuczne?

Moda i uroda

Ada Śledź pokazała dorodne piersi! Prawdziwe czy sztuczne?

Była uczestniczka „Love Island” uwielbia kusić ponętnymi zdjęciami swoich obserwatorów i doskonale wie, jak to robić. Ada Śledź pokazała dorodne piersi!

Chociaż od zakończenia emisji kontrowersyjnego reality-show „Love Island” minęło wiele tygodni, zainteresowanie byłymi uczestnikami nie maleje. Zobaczcie najnowsze zdjęcie Ady Śledź, którym rozgrzała internautów!

Ada Śledź była jedną z uczestniczek biorących udział w programie „Love Island. Wyspa miłości”. Chociaż była najmłodsza z islandersów, którzy znaleźli się na hiszpańskiej wyspie, zdecydowanie można stwierdzić, że dała się zapamiętać jako jedna z najbardziej charakterystycznych uczestniczek.

20-latka podczas pobytu w willi nie raz namieszała, a panom biorącym udział w programie trudno było oprzeć się jej niezaprzeczalnym wdziękom i urodzie. Ada jeszcze zanim widzowie zdążyli ją poznać, głośno przyznawała, że nie należy do kobiet, które łatwo zdobyć. Młoda kobieta twierdziła, że ceni sobie bycie wolnym strzelcem, ale wciąż czeka na prawdziwą miłość. Chociaż Śledź zgłosiła się do programu po to, aby przeżyć niesamowitą przygodę i odnaleźć drugą połówkę, przed kamerami miłości nie odnalazła. Podczas jednego z przeparowań żaden z islandersów nie wybrał dziewczyny, przez co Ada musiała opuścić „Wyspę Miłości”.

Ada Śledź pokazała dorodne piersi!

Po zakończeniu przygody w programie „Love Island” Ada powróciła do normalnego życia, ale nie zapomniała o swoich fanach. Śledź jest bardzo aktywna w swoich mediach społecznościowych, gdzie jest w częstym kontakcie z internautami. Jej Instagram śledzi już ponad 120 tys. obserwatorów, a liczba ta rośnie z dnia na dzień.

Była uczestniczka reality-show bardzo chętnie pokazuje w sieci swoje zdjęciami i udostępnia krótkie relacje. Celebrytka doskonale wie, jak podkręcić temperaturę na swoim Instagramie i chętnie dodaje bardzo gorące zdjęcia. Nie inaczej było i tym razem, gdzie na najnowszej fotce Ada Śledź pokazała dorodne piersi. Sami zobaczcie!

Fani nie ukrywali swojego zachwytu i pod gorącym zdjęciem gwiazdy reality-show pojawiło się wiele komentarzy. Jedną z fanek zaintrygowało, czy dorodny biust Ady jest prawdziwy, czy może sztuczny. Śledź pośpieszyła z odpowiedzią, dumnie przyznając, że nie ingerowała w jego rozmiar.

Jak Wam się podoba najnowsze zdjęcie Ady?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Moda i uroda

Do góry