Połącz się z nami

Ada Śledź pokazała zbyt wiele? Jej kreacja szokuje! HOT!

News

Ada Śledź pokazała zbyt wiele? Jej kreacja szokuje! HOT!

Celebrytka pokazała zdjęcie, które wywołało niemałe emocje wśród męskiej części jej fanów. Ada Śledź pokazała zbyt wiele? Jej kreacja szokuje! Zobaczcie jak wygląda!

Adrianna Śledź to jedna z najmłodszych uczestniczek pierwszej edycji „Love Island. Wyspa Miłości”. Dziewczyna od samego początku wzbudzała ogromne zainteresowanie wśród męskiej części uczestników, a dla pań stanowiła mocną konkurencję. O jej względy zabiegali m.in. Bartek, Damian oraz Piotrek. Niestety żadnemu z nich udało się okiełznać charyzmatycznej blondynki.

View this post on Instagram

I tylko ty mi włączasz głos I ty wiesz co pod skórą mam A co w źrenicach. 🦋

A post shared by Adrianna Śledź LOVE ISLAND PL🌴 (@flychanelle) on

Chociaż Ada nie znalazła miłości w programie, ani nie dotarła do finału programu, śmiało można powiedzieć, że dzięki udziałowi w „Love Island” zyskała swoje grono fanów, dzięki czemu może zarabiać chociażby na reklamach na Instagramie.

Jakiś czas temu Śledź pochwaliła się swoją nową miłością. Celebrytka pokazała swojego nowego chłopaka Mateusza oraz zdradziła, jak go poznała.

(..)odwraca się Mateusz i do mnie „cześć, jak masz na imię”? ja mówię- „hej Ada”, on do mnie „Ada”? „tak Adrianna”… no i tak się zaczęło, miłość od pierwszego wejrzenia. I naprawdę kogo jak kogo, ale myślałam, że mnie to nigdy nie spotka i jednak – bum, jestem w związku.”

Ada Śledź pokazała zbyt wiele? Jej kreacja szokuje! HOT!

Adrianna doskonale wie, jak zwrócić na siebie uwagę. Zdjęcia, które zamieszcza w social mediach często są bardzo odważne i prowokujące. Niejednokrotnie szokowała pozując m.in topless w jacuzzi, czy mocno eksponując swoje piersi. Celebrytka nie ma oporów w pokazywaniu swojego pięknego ciała. Również tym razem Śledź opublikowała zdjęcia, na którym pozuje w dość nietypowej kreacji. Ada ma na sobie bardzo mocno wycięta sukienkę, która ledwo zakrywa jej miejsca intymne. Nie da się ukryć, że zdjęcia jest bardzo odważne.

Ada w takim wydaniu zrobiła furorę. Na jej profilu aż roi się od pochlebnych komentarzy rozpalonych internautów, którzy nie kryją zachwytu nad wdziękami uczestniki „Love Island”:

„Genialnie wyglądasz 😍”

„Bosko 💕”

„Petarda jak zawsze🚀🚀🚀”

„Kobieta dla której grzeszyć można.❤️❤️❤️❤️”

Bez wątpienia Adrianna wie doskonale, jak przykuć uwagę. Trzeba przyznać, że jej zdjęcia mogą rozpalić zmysły niejednego mężczyzny!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w News

Do góry