Połącz się z nami

Ada Śledź pozuje topless z chłopakiem! Miłość kwitnie!

Moda i uroda

Ada Śledź pozuje topless z chłopakiem! Miłość kwitnie!

Ada Śledź po raz kolejny kusi swoich obserwatorów na Instagramie. Tym razem pokazała zdjęcie ze swoim ukochanym i trzeba przyznać, że doskonale wie jak zwrócić na siebie uwagę. Zobaczcie! Ada Śledź pozuje topless z chłopakiem!

Ada Śledź dała się poznać szerszemu gronu publiczności dzięki udziałowi w programie „Love Island. Wyspa Miłości„. Można śmiało powiedzieć, że w hiszpańskiej willi była jedną z najbardziej charakterystycznych uczestniczek i od razu zwróciła uwagę niemal wszystkich mężczyzn w programie. Jak wiadomo, nie znalazła ona tam miłości, jednak jej miłosne podboje i uwodzenie mężczyzn było szeroko komentowane przez fanów show. Koniec końców program nie pomógł jej znaleźć miłości, jednak wszystko wskazuje na to, że w końcu znalazła mężczyznę, który sprostał jej wymaganiom.

View this post on Instagram

,,właśnie przez to jestem taki nieobecny,, 😋 #you #know

A post shared by Adrianna Śledź LOVE ISLAND PL🌴 (@flychanelle) on

Dziewczyna często podkreślała, że trudno jej znaleźć miłość, bo od zawsze uwielbiała być „wolnym strzelcem”, jednak jakiś czas temu to się zmieniło. Ada na swoim Instagramie wyznała, że w końcu jest zakochana, a miłość spadła na nią jak „grom z jasnego nieba”. W swojej relacji opowiedziała, jak poznała się ze swoim ukochanym, a więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ!

Teraz po raz pierwszy pokazała zdjęcie ze swoim chłopakiem, do którego zapozowała topless! Zobaczcie!

Ada Śledź pozuje topless z chłopakiem!

W opisie zdjęcia Ada zdobyła się na romantyczne wyznanie.

„You’re my never ending thought. 🔒🐭 ( Jesteś moją niekończącą się myślą. 🔒🐭)”

To nie pierwszy raz, kiedy Ada pokazała swoim fanom, że jest świadoma swoich wdzięków. Jej profil na Instagramie jest pełen seksownych fotek, na których chętnie eksponuje swoje wdzięki. Po raz kolejny powyższym zdjęciem zachwyciła swoich obserwatorów, czemu wyraz dali w komentarzach:

„Cudownie wyglądacie 😍”

„”Miłość w czasach izolacji”😁”

„Ogień🔥”

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Adzie szczęścia. Zapewne to nie ostatni raz, kiedy postanowiła swoimi wdziękami rozgrzać swoich obserwatorów. Czekamy w takim razie na więcej zdjęć Ady z jej ukochanym!

Jak podoba Wam się zdjęcie, na którym Ada po raz kolejny pokazała swoje wdzięki?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Moda i uroda

Do góry