Połącz się z nami

Ada Śledź w zmysłowej bieliźnie rozpala Instagram! Hot zdjęcia!

Moda i uroda

Ada Śledź w zmysłowej bieliźnie rozpala Instagram! Hot zdjęcia!

Gwiazda „Hotel Paradise” doskonale wie, jak zwrócić na siebie uwagę. Ada Śledź w zmysłowej bieliźnie pozuje na tle kominka. Taki widok zdarza się nie często! Zobaczcie te gorące zdjęcia!

Adrianna Śledź to jedna z najbardziej charakterystycznych uczestniczek kontrowersyjnego programu „Love Island” . Dziewczyna od razu zwróciła uwagę mężczyzn na rajskiej wyspie. Chociaż nie udało jej się znaleźć w programie prawdziwej miłości to nie przeszkadzało jej to w uwodzeniu mieszkańców willi. Nie raz celebrytka próbowała namieszać w show. Wydawać by się mogło, że z Piotrem, jednym z bliźniaków, uda jej się stworzyć trwalszą relację, jednak niestety, Ada odpadła z programu nadal zostając singielką.

View this post on Instagram

,,właśnie przez to jestem taki nieobecny,, 😋 #you #know

A post shared by Adrianna Śledź LOVE ISLAND PL🌴 (@flychanelle) on

Jak się jednak ostatnio okazało, serce gwiazdy jest już zajęte. Ada pochwaliła się fantastyczną wiadomością dotyczącą jej życia prywatnego. Śledź pokazała na swoim profilu na Instagramie swojego nowego chłopaka oraz zdradziła kilka szczegółów swojego związku. Para ponoć spotkała się niespodziewanie i mil,ość spadła na nich jak „grom z jasnego nieba”

„(..) odwraca się Mateusz i do mnie „cześć, jak masz na imię”? ja mówię- „hej Ada”, on do mnie „Ada”? „tak Adrianna”… no i tak się zaczęło, miłość od pierwszego wejrzenia... I naprawdę kogo jak kogo, ale myślałam, że mnie to nigdy nie spotka i jednak – bum, jestem w związku.” 

Po zakończeniu programu Śledź zaczęła aktywnie działać w sieci. Jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 134 tysięcy fanów. Celebrytka wykorzystuje swoją popularność do zarobku w social- mediach reklamując produkty kosmetyczne, marki ubrań czy gabinety estetyki medycznej.

Ada Śledź w zmysłowej bieliźnie rozpala Instagram!

Gwiazda jest bardzo świadoma swoich wdzięków i doskonale wie, jak przyciągnąć uwagę. Na swoim profilu zamieszcza gorące zdjęcia w bikini lub bieliźnie. Jakiś czas temu opublikowała zdjęcia w jacuzzi, gdzie pozowała topless. Tym razem Śledź ponownie rozgrzała internet i pokazała zdjęcie, na którym pozuje w samej bieliźnie na tle kominka. Ada Śledź w zmysłowej bieliźnie to wspaniały widok dla męskiej części jej fanów.

„Jak tam przygotowania do świat ?
Wszystko leci pełna parą ? 😈🔥
U mnie gorąco nie tylko w kuchni 🤪🤪”

Pod zamieszczoną fotografią pojawiło się wiele pochlebnych opinii:

„Ale kocur 😻😋♥️”

„Jak patrzę na te fotę, to u mnie tez temperatura wzrosła 🔥😍🔥”

„Zmysłowo wyglądasz 😍”

„Ada u Ciebie zawsze gorąco 🔥❤️❤️❤️”

A Wam, jak się podoba?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Moda i uroda

Do góry