Połącz się z nami

Ada Śledź topless w jacuzzi! Co za widok!

Moda i uroda

Ada Śledź topless w jacuzzi! Co za widok!

Uczestniczka popularnego show Polsatu „Love Island” opublikowała odważne zdjęcie, na którym pozuje bez stanika. Ada Śledź topless w jacuzzi rozpaliła Instagram!

Atrakcyjna wrocławianka do programu „Love Island” zgłosiła się, by odnaleźć wielką miłość. Niestety, chociaż w programie miała ogromne powodzenie, to jednak nie udało jej się stworzyć bliższej relacji z żadnym z mężczyzn. Zyskała natomiast ogromną sympatie widzów, jako jedna z ciekawszych uczestniczek programu. Pewna swoich wdzięków blondynka, nie raz starała się namieszać w programie, uwodząc mieszkańców hiszpańskiej wyspy. Jak sama przyznała do tej pory ciężko jej było się zakochać, gdyż jest dość wymagająca. Jest niezależną kobietą, której nie jest łatwo zakręcić w głowie.

View this post on Instagram

Moje serce proszę słuchaj mnie, nigdy bym nie okłamała cię.

A post shared by Adrianna Śledź LOVE ISLAND PL🌴 (@flychanelle) on

Po zakończeniu programu, Ada cały czas jest bardzo aktywna na swoim Instagramie. Ma stały kontakt ze swoimi fanami oraz często reklamuje różne produkty. Ostatnio również mogliśmy dowiedzieć się, że 20-latka ma chłopaka! Śledź wyznała, że była to miłość od pierwszego wejrzenia. Jej nowa miłość ma na imię Mateusz i poznali się zupełnie przypadkowo.

„(..) odwraca się Mateusz i do mnie „cześć, jak masz na imię”? ja mówię- „hej Ada”, on do mnie „Ada”? „tak Adrianna”… no i tak się zaczęło, miłość od pierwszego wejrzenia... I naprawdę kogo jak kogo, ale myślałam, że mnie to nigdy nie spotka i jednak – bum, jestem w związku.” 

Ada Śledź topless w jacuzzi!

Dzięki programowi, Ada zyskała ogromną popularność. Jej profil na Intagramie obserwuje już prawie 130 tysięcy fanów. Celebrytka nie ma problemu z pokazywaniem swojego ciała. Z całą pewnością jest bardzo atrakcyjna kobietą i lubi to wykorzystywać. Często Ada raczy swoich obserwatorów odważnymi zdjęciami, na których pozuje w wyzywających strojach. Doskonale wie, jak zwrócić na siebie uwagę.

Ostatnio Ada postanowiła zaszaleć i zamieściła na swoim profilu bardzo odważne zdjęcie, na którym totalnie bez ubrań w jacuzzi. olejny raz udowodniła, że nie ma problemu ze swoją seksualnością i chętnie pokazuje swoje wdzięki. Przy okazji gwiazda namawia swoichfanów do wzięcia udziału w rozdaniu, które przygotowali jej znajomi.

„Kochani, mam dziś dla Was ROZDANΙE, które przygotowali dla Was moi znajomi z @d0z0baczenia i to nie jest żadne prima aprilis✨ Na drugiej fotce macie potwierdzenie, że nαgrody są prawdziwe 💪”

Kontynuuj czytanie
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Moda i uroda

Do góry