Połącz się z nami

Ada Śledź z „Love Island” świeci pośladkami w akcie solidarności z kobietami!

ada śledź

Moda i uroda

Ada Śledź z „Love Island” świeci pośladkami w akcie solidarności z kobietami!

Uczestniczka pierwszego sezonu reality-show pokazała w sieci bardzo odważne zdjęcia. Ada Śledź z „Love Island” świeci pośladkami.

Kolejne zdjęcia opublikowane przez Adę bardzo spodobały się jej obserwatorom.

Od zakończenia pierwszej edycji „Love Island. Wyspa Miłości” minął już ponad rok. To właśnie w niej poznaliśmy wielu uczestników, którzy świetnie odnajdują się w realiach polskiego show-biznesu. Mowa między innymi o zwycięzcach programu – Sylwii Madeńskiej i Mikołaju Jędruszczaku, którzy wzięli udział w 11. edycji „Tańca z Gwiazdami. Dancing with The Stars”. Chociaż jeszcze do niedawna para ta była razem, kilka tygodni temu zwycięzcy poinformowali o swoim rozstaniu.

Jedną z uczestniczek, która bliżej dała się poznać widzom w pierwszej edycji „Love Island”, była również Ada Śledź. Atrakcyjna 22-latka szybko zyskała sympatię innych wyspiarzy. Mimo iż próbowała nawiązać relacje z mężczyznami z Wyspy Miłości, ostatecznie Ada opuściła program, nie odnajdując uczucia.

View this post on Instagram

A post shared by Adrianna Śledź LOVE ISLAND PL🌴 (@flychanelle) on

Ada Śledź z „Love Island” świeci pośladkami w akcie solidarności z kobietami!

Udział Ady w „Love Island” wzbudzał ogromne zainteresowanie zarówno widzów, jak i męskiej części uczestników. O to, aby być w parze z atrakcyjną 22-latką, zabiegało kilku islandersów między innymi Bartek, Damian oraz Piotrek. Chociaż Ada w programie nie odnalazła miłości, prawdziwe uczucie czekało na nią po powrocie z hiszpańskiej willi do Polski. Ada Śledź pozuje topless z chłopakiem! Miłość kwitnie!

Ada jak większość uczestników reality-show „Love Island” bardzo aktywnie prowadzi swój profil w mediach społecznościowych. Tym razem na Instagramie gwiazdy reality-show pojawiły się bardzo odważne zdjęcia, które opatrzyła bardzo konkretnym opisem solidaryzującym ją z innymi kobietami. Ada Śledź z „Love Island” pokazała nowe zdjęcia.

„You know that God is a woman ⚡️”

Nic dziwnego, że pod fotkami Ady pojawiło się wiele komentarzy zachwyconych obserwatorów.

„Wspaniała figura 😘🙌 Cudownie wyglądasz”

„HOT BOMBA”

„Ślicznotka”

A jak Wam podobają się zdjęcia Ady Śledź z „Love Island”?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Moda i uroda

Do góry