Ada z Rolnik szuka żony: [wiek, Rolnik szuka żony, Instagram]

23 listopada 2022
Przez: : W.M.

Ada jest jedną z uczestniczek najnowszej edycji Rolnik szuka żony, która zaproszona została przez Michała na jego gospodarstwo. Co wiadomo o Adzie z Rolnik szuka żony? Ile ma lat, gdzie mieszka i czym się zajmuje?

Ada z Rolnik szuka żony: wiek

Adrianna z Rolnik szuka żony ma 20 lat. Na co dzień studiuje pedagogikę i pracuje jako niania piątki dzieci. Jak zdradziła, spędziła kilka lat w klasie wojskowej jako dowódca szkoły, była też członkiem brygady strzeleckiej, a także ukończyła kurs wychowawcy kolonii i animatora dla dzieci.

Ada jest osobą energiczną i posiada wiele pasji. 20-latka lubi spacery, podróże samochodem, jazdę na rolkach i łyżkach oraz taniec, który trenuje.

Adrianna: Rolnik szuka żony

Jak przyznała w liście do Michała, do zgłoszenia się do programu Rolnik szuka żony skłoniły ją oczy rolnika. Jej wymarzony partner powinien posiadać kilka konkretnych cech: być szczery, wspierający, wyrozumiały i posiadający poczucie humoru.

Michał przeczytał wiadomość od Ady jako pierwszą z wielu nadesłanych do niego listów. Wierzył, że los się do niego uśmiechnie i faktycznie to właśnie z Adą dogadywał się najlepiej i wybrał ją na swoją partnerkę. Czy związek Ady i Michała przetrwał, widzowie dowiedzą się w ostatnim odcinku Rolnik szuka żony, który wyemitowany zostanie w niedzielę 27 grudnia.

Zobacz także: Zmiany w emisji finałowego odcinka Rolnik szuka żony.

W finałowym odcinku reality-show dowiemy się także, jak potoczyły się losy pozostałych uczestników Rolnik szuka żonyKlaudii, Tomasza R., Mateusza oraz Tomasza K.

Ada z Rolnik szuka żony: Instagram

Ada z Rolnik szuka żony 9 aktywnie prowadzi swój profil w mediach społecznościowych. Instagram uczestniczki reality-show internauci znaleźć mogą pod nazwą @xxadrienne. Aktualnie profil Adrianny z Rolnik szuka żony obserwuje już prawie 19 tys. internautów.

źródło: TVP/Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej