Adam Borowicz: [wiek, Family Food Fight, Instagram]

26 sierpnia 2021
Przez: : KS

Adam Borowicz to zawodowy kucharz, który już niebawem wcieli się w rolę jurora w nowym programie telewizyjnym. Nie da się ukryć, że produkcja zapowiada się bardzo interesująco. Zanim go tam zobaczymy, sprawdźmy, co wiadomo na jego temat!

Adam Borowicz: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że Borowicz pochodzi z Rudy Śląskiej. Jednakże, już jakiś czas temu wyjechał do Szkocji, gdzie bardzo szybko się zadomowił i kraj ten traktuje jak drugą ojczyznę. W wywiadzie, którego niegdyś udzielił zdradził, że przeprowadził się ze względu na swoją ówczesną partnerkę. Po jakimś czasie para zdecydowała się na ślub.

Niestety, na próżno szukać informacji o wieku kucharza ze Śląska. Wiadomo natomiast, że mężczyzna swoje urodziny obchodzi 29 października. Niewątpliwie dużo osób może zaskoczyć fakt, że Borowicz z wykształcenia nie jest kucharzem. Ukończył szkołę budowlaną.

Zobacz także: Co wiemy o partnerze życiowym Magdy Gessler?

Adam Borowicz: kariera

O Adamie Borowiczu zrobiło się głośno, kiedy w TVP pojawił się program z jego udziałem. To je Borowicz swoja premierę miało jeszcze w 2018 roku. Co ciekawe, mężczyzna wcześnie udzielał się w sieci. Mianowicie, prowadził vloga, gdzie nie tylko gotował, ale także opowiadał o swoim życiu. Jednakże, od jakiegoś czasu nie jest już tam aktywny.

Tajemnicą nie jest, że Ślązak będzie jurorem w nowym programie kulinarnym. W tej roli w Family Food Fight. Pojedynek na smaki zobaczymy także Piotra Gąsowskiego i Ewę Wachowicz. Borowicz najbardziej lubi przyrządzać owoce morza, mięso i ryby. Oprócz tego, jest wielkim fanem kuchni śląskiej, a jego marzeniem jest, aby była ona bardziej popularna w całej Polsce.

Premiera programu Family Food Fight. Pojedynek na smaki swoją premierę będzie miał już jesienią 2021 roku. Najnowsze odcinki telewidzowie będą mieli okazje śledzić na antenie Polsatu.

Adam Borowicz kucharz
Adam Borowicz będzie jurorem w programie Family Food Fight.

Adam Borowicz: Instagram

Przystojny kucharz ze Śląska prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @adamborowicz_. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 22,5 tysiąca użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej