Adam Josef: [kim jest?, wiek, kariera, Fame MMA, Instagram]

5 kwietnia 2022
Przez: : KS

Adam Josef niektórym jest znany znacznie lepiej jako ajthepolishamerican. Jego przygoda ze zdrowym i sportowym trybem życia trwa już od wielu lat. Swoją pasją stara się również zarażać innych. Niebawem, zobaczymy go w walce podczas gali Fame MMA. Sprawdźmy, co jeszcze o nim wiadomo!

Adam Josef: wiek

Wiele osób zastanawia się, co wiadomo o Adamie, który zadebiutuje na gali Fame MMA 14. W sieci można dotrzeć do kilku informacji na jego temat. Między innymi, możemy dowiedzieć się stamtąd, że mężczyzna w 2022 roku skończy 30 lat. Co ciekawe, urodził się w Stanach Zjednoczonych, lecz na co dzień mieszka w Polsce, a konkretnie Gdańsku.

Adam do Polski przeprowadził się jako 4-latek z mamą. W związku z tym, że jego pierwszym językiem jest angielski, chcąc porozumieć się z rówieśnikami, musiał nauczyć się polskiego.

Nie da się ukryć, że na przestrzeni lat udało mu się stać jednym z najbardziej znanych trenerów fitness na Youtube. Prócz ćwiczeń na siłowni, Adam interesuje się również kalisteniką, kulturystyką oraz street workoutem.

Prywatnie, partnerką trenera jest Anna Karcz. Kobieta także, od dłuższego czasu działa w branży fitness. Razem chętnie pozują do zdjęć, zwłaszcza podczas wspólnych podróży, czym następnie dzielą się w sieci.

Adam Josef Fame MMA
AJ zawalczy w Fame MMA

Zobacz także: Co wiemy o Robercie Karasiowi?

Adam Josef: kariera

Co ciekawe, Adam swoich sił próbował w jednej z edycji programu Ninja Warrior. Nie da się ukryć, że z przygotowanym torem poradził sobie znakomicie. Bez większego problemu zakwalifikował się do półfinału, a następnie finału. Niestety, tam nie pokonał przeszkód.

Warto zaznaczyć, że na swoim koncie, AJ ma również sukcesy na scenie kulturystycznej.

Już 14 maja odbędzie się gala Fame MMA 14, na której Adam po raz pierwszy wejdzie do oktagonu. Jego przeciwnikiem będzie Robert Karaś – mistrz świata w pięciokrotnie pokonanym Ironmanie.

Adam Josef: Instagram

AJ prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @ajthepolishamerican. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 112 tysięcy użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej