Połącz się z nami

Adam Małysz obronił pracę magisterską – kolejny sukces!

Adam Małysz obronił pracę

Z życia gwiazd

Adam Małysz obronił pracę magisterską – kolejny sukces!

Adam Małysz obronił pracę magisterską! O kolejnym sukcesie skoczka poinformowała na swoim oficjalnym profilu Politechnika Częstochowska.

Adam Małysz to jedna z największych dum naszego kraju. Urodził się 3 grudnia 1977 roku w Wiśle. Jest skoczkiem narciarskim, kierowcą rajdowym i co ciekawe, uprawiał także kombinację norweską. Od 4 lat pełni funkcję dyrektora koordynatora ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej w Polskim Związku Narciarskim. Małysz jest czterokrotnym olimpijczykiem, zdobywcą 4 medali olimpijskich i 6 medali mistrzostw świata, a ponadto jest czterokrotnym zdobywcą Pucharu Świata. Zdobył również 39 indywidualnych złotych medali mistrzostw Polski, a lista jego osiągnięć jest naprawdę dużo dłuższa.

Adam Małysz obronił pracę magisterską!

Adam Małysz nie osiada na laurach i wciąż się rozwija! Jako dyrektor-koordynator do spraw kombinacji norweskiej i skoków narciarskich nie zrezygnował ze swojej edukacji. 2 lata temu skoczek obronił licencjat na kierunku Turystyka i Rekreacja. Tytuł jego pracy naukowej brzmi: „Produkt turystyczny i jego promocja na przykładzie miasta Wisły”. Jak sam mówił:

„Był spory stres, taki jak na maturze, bo ze stresem sportowym było inaczej. Pytania były trudne. Na początku trochę się jąkałem, ale opanowałem nerwy i jakoś poszło…”

Co ciekawe, do studiów namówił skoczka jego dobry znajomy – rajdowiec Jakub Brzeziński. Warto wspomnieć, że ostatnio magistrem stał się również Rober Lewandowski! Zobacz: Robert Lewandowski został magistrem! Jaką ocenę otrzymał?

Adam poszedł za ciosem i zaraz po obronie licencjatu wybrał się na studia magisterskie. O kolejnym sukcesie poinformowała Politechnika Częstochowska, a następnie na Instagramie Adama pojawił się post, w którym czytamy:

„Mam przyjemność poinformować was, że obroniłem swoją pracę magisterską na Wydziale Zarządzania Politechniki Częstochowskiej! 👨‍🎓 Tym samym zyskałem tytuł Magistra ! 🍾 To był stresujący etap w moim życiu, który zakończył się absolutnym sukcesem. Jestem z siebie dumny i chciałbym zachęcić wszystkich do poszerzania swojej wiedzy i doskonalenia umiejętności 💪” – napisał na swoim profilu Adam.

Pod postem posypały się gratulacje, do których oczywiście się dołączamy. Brawo!

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry