Adam Nowak: [wiek, zawód, Farma 2, Instagram]

31 grudnia 2022
Przez: : M.J

Adam Nowak został jednym z farmerów, którzy zdecydowali się na udział w drugiej edycji reality-show stacji Polsat-Farma. Co wiemy na temat najstarszego uczestnika programu? Dlaczego zdecydował się wziąć udział w tym reality-show?

Adam Nowak: wiek

Kolejny z farmerów, który zdecydował się na udział w tym reality-show ma 50 lat, jednak jak sam podkreśla, ma osobowość dwudziestolatka. Pochodzi z Bydgoszczy. Dla Adama Nowaka wiek to tylko liczba, a on jest najlepszym tego przykładem. Ma swoją fundację i to właśnie życiowe doświadczenia oraz wrodzona ciekawość ludzi pomaga mu w tej pracy.

Jest człowiekiem z ogromnymi pokładami wdzięczności i potrafi poradzić sobie w każdej sytuacji. Jeżeli na czymś naprawdę mu zależy, potrafi być bezpośredni i zdeterminowany. Przyznaje również, że jego życie to mieszanka różnych emocji i zdarzeń. To właśnie trudne momenty, którym musiał stawić w swoim życiu czoła, umocniły jego podejście do świata.

Adam Nowak: zawód

Adam z zawodu jest przedsiębiorcą, ale także blogerem. Prowadzi on również swój kanał na YouTube, gdzie znajdziecie go pod nazwą #wyjekporada.

Adam Nowak: Farma 2

Uczestnik drugiego sezonu Farmy nie ukrywa, że zgłosił się do programu, aby sprawdzić się w kolejnym wyzwaniu. Jak również podkreśla, nie chodzi mu o główną nagrodę, którą w tym reality-show jest tytuł Super Farmera oraz 100 tysięcy złotych. Najbardziej pociąga go perspektywa przebywania w grupie wraz z różnymi ludźmi.

ZOBACZ TAKŻE: “Farma 2”: Jak wygląda nowa Farma? Gdzie zamieszkają uczestnicy 2. edycji programu?! [ZDJĘCIA]

Czy doświadczenie życiowe pomoże Adamowi w programie? O tym przekonamy się już niebawem, gdyż drugi sezon Farmy startuje 2 stycznia 2023 roku na antenie Polsatu.

Adam Nowak: Instagram

Adama znajdziecie na Instagramie pod nazwą #wujek_porada. Jest aktywnym użytkownikiem tego portalu społecznościowego, gdzie chętnie zamieszcza zdjęcia i nagrania. Znajdziecie tam wiele porad oraz ciekawych postów.

Źródło: polst.pl / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej