Połącz się z nami

Adam Tomasik: [wiek, walki, KSW, Instagram]

Adam Tomasik

Opisy gwiazd

Adam Tomasik: [wiek, walki, KSW, Instagram]

Adam Tomasik to jeden z zawodników, którzy podczas gali KSW 64 odnotują swój debiut w najlepszej federacji mieszanych sztuk walki w Polsce. Nie da się ukryć, że ten wieczór zapowiada się naprawdę bardzo ciekawie. Sprawdźmy, co wiadomo o jednym z jego głównych bohaterów!

Adam Tomasik: wiek

Przed debiutem Tomasika w federacji KSW, w sieci możemy znaleźć kilka podstawowych informacji na jego temat. Mianowicie, okazuje się, że sportowiec ma 29 lat. Wiadomo także, że pochodzi z Krosna.

Nie bez powodu zawodnika mieszanych sztuk walki nazywa się jednym z najbardziej spektakularnie walczących zawodowców MMA w Polsce. Co więcej, okazuje się, że 29-latek jest także założycielem i trenerem w szkole MMA Krosno. Oprócz tego, to jeden z największych propagatorów tego sportu w swoim regionie.

Pod jego skrzydłami trenują zarówno najmłodsi amatorzy, ale także jego wychowankowie mogą pochwalić się pierwszymi sukcesami na arenie krajowej.

Adam Tomasik ksw
Adam Tomasik zadebiutuje na KSW 64

Zobacz także: Co wiemy o Albercie Odzimkowskim zawodniku KSW?

Adam Tomasik: walki

Tomasik należy do grona bardzo efektowanie walczących zawodników. Od pierwszych chwil walki stara się zakończyć ją jak najszybciej. Okazuje się, że do tej pory wygrał swoje wszystkie starcia. Ponadto, robił to przed czasem poddając lub nokautując rywala.

Co więcej, jeden z nokautów w jego wykonaniu zasłużył nawet na miano najbardziej spektakularnych w 2019 roku. Sportowiec na swoim koncie ma o wiele więcej sukcesów.

Adam Tomasik: KSW

Debiut Tomasika w federacji KSW będzie miał miejsce już 23 października 2021 roku. To właśnie wtedy w łódzkiej Atlas Arenie wejdzie do oktagonu z także niepokonanym Omuarem Sy. Walka reprezentanta Polski z Francuzem otworzy całą galę KSW 64. Możemy być pewni, że już od pierwszych minut panowie będą chcieli zaprezentować się z jak najlepszej strony.

Adam Tomasik: Instagram

Zawodnik MMA z Krosna prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @adam_tomasik_mma. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam prawie tysiąc użytkowników.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry