Połącz się z nami

Albert Odzimkowski: [wiek, walki, KSW, Instagram]

Albert Odzimkowski

Opisy gwiazd

Albert Odzimkowski: [wiek, walki, KSW, Instagram]

Albert Odzimkowski to jeden z zawodników mieszanych sportów walki, których widzowie będą mieli okazje oglądać na gali KSW 64. Okazuje się, że tym razem zadebiutuje w innej kategorii wagowej. Sprawdźmy, co wiadomo o jego dotychczasowej karierze!

Albert Odzimkowski: wiek

W sieci możemy dotrzeć do podstawowych informacji na temat Alberta Odzimkowskiego. Otóż, okazuje się, że sportowiec pochodzi z Radomia. Stamtąd dowiadujemy się także, że urodził się w 1988 roku. Co za tym idzie, w tym roku obchodził swoje 33. urodziny.

Okazuje się, że pierwsze treningi zaczął jeszcze jako nastolatek. Wtedy trenował judo. Jednakże, plany na dalszą karierę pokrzyżowała mu kontuzja. Po przymusowej przerwie zdecydował się zmienić dyscyplinę na boks.

Nie da się ukryć, że Złoty – bo takim pseudonimem posługuje się radomianin cieszy się naprawdę dużą sympatią swoich fanów. Zarówno w sieci, jak i podczas walk może liczyć na duże wsparcie z ich strony.

Zobacz także: Kim jest Cezary Kęsik zawodnik KSW?

Albert Odzimkowski: walki

Na chwilę obecną, bilans walk Odzimkowskiego wynosi 11 wygranych i 5 porażek. Okazuje się, że zanim trafił do najlepszej polskiej federacji KSW, swoich sił próbował podczas gal innych organizacji.

Między innymi, zawodnik mieszanych sztuk walki walczył na Fught Exclusive Night, Armia Fight Night oraz Pro MMA Challenge. Warto zaznaczyć, że 33-latek słynie z zaciętych walk, w których rzadko zdarza się, aby ostatnie słowo należało do sędziów punktowych.

Albert Odzimkowski KSW
Odzimkowski zawalczy na KSE 64

Albert Odzimkowski: KSW

Gala KSW 64 będzie trzecią w karierze Odzimkowskiego. Tym razem w oktagonie naprzeciw niego stanie Jason Radcliffe. Ich pojedynek odbędzie się już 23 października 2021 roku w Łodzi. Warto zaznaczyć, że to pierwszy raz, kiedy Polak zawalczy w dywizji średniej. Jednakże, możemy być pewni, że panowie dadzą doskonały popis swoich umiejętności.

Albert Odzimkowski: Instagram

Sportowiec prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @albertodzimkowski. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 7 tysięcy użytkowników.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry