Połącz się z nami

Adam z „Rolnik szuka żony”: [wiek, praca, Rolnik szuka żony, Instagram]

Adam Dzieżyc z Rolnik szuka żony.

Opisy gwiazd

Adam z „Rolnik szuka żony”: [wiek, praca, Rolnik szuka żony, Instagram]

W 8. edycji programu Rolnik szuka żony widzowie poznali Adama, który zdecydował się zdobyć serce rolniczki, Kamili. Mężczyzna pokonał wszystkich kandydatów do serca królowej pieczarek i został wybrany przez dziewczynę. Co wiemy na jego temat?

Adam Rolnik szuka żony: wiek

Uczestnik programu Telewizji Polskiej ma 29 lat i pochodzi z Podlasia. Jest pracowitym i ambitnym chłopakiem, który nie boi się ciężkiej pracy. Sam wychowywał się na gospodarstwie i nigdy nie odmawiał rodzicom pomocy. Doskonale wie, jak wygląda życie na wsi, dlatego też zdecydował się na udział w programie.

Potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji i zaraża pozytywnym podejściem do życia, a uśmiech nie schodzi mu z twarzy. Największą pasją mężczyzny jest nurkowanie, natomiast nie lubi wcześnie wstawać.

Zobacz także: Co wiemy o Bogusi z programu Rolnik szuka żony?

Adam Rolnik szuka żony: praca

Adam jakiś czas temu związany był z budownictwem. Aktualnie prowadzi własną firmę, która zajmuje się wynajmem szalunków stropowych.

Adam Rolnik szuka żony: Kamila

Uczestnik zdecydował się spróbować zdobyć serce Kamili, która ze wszystkich edycji programu Rolnik szuka żony dostała największą ilość listów od potencjalnych kandydatów. Koniec końców na swoje gospodarstwo zaprosiła trzech mężczyzn, a jak już wiemy, to właśnie Adam zwrócił na siebie uwagę pięknej rolniczki.

Zobacz także: Imponująca posiadłość Kamili z Rolnik szuka żony! Mamy zdjęcia

Kamila i Adam z Rolnik szuka żony.
Kamila zdecydowała się dać szansę Adamowi.

Wybranek Kamili nie ukrywa, że powoli jest już gotowy na założenie własnej rodziny, bo jest to dla niego największą wartością. Jak się również okazuje marzy, aby “być czyimś marzeniem”. Czy jego relacja z Kamilą ma szansę przetrwać? Bez wątpienia 29-latek sporo zyskał w jej oczach swoją pracowitością i optymistycznym podejściem do życia.

Zobacz także: Pierwsza kłótnia Kamili z jej wybrankiem. To koniec ich związku?

Adam Rolnik szuka żony: Instagram

Uczestnik Rolnik szuka żony prowadzi swój profil na Instagramie. Znajdziecie go pod nazwą #adam_dziezyc. Obecnie konto 29-latka obserwuje ponad 30 tysięcy internautów. To właśnie tam znajdziecie wiele jego zdjęć z dalekich podróży, jak i fotek z przeszłości.

Źródło: Facebook Rolnik szuka żony / Instagram Adama Dzieżyca

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry